Глубоководная селедка• 13 ноября 2023
Вы бы говорили что-то взрослой дочери, если бы она очень много тратила бы на
Косметику?
Результат:
вже голосів:
119 (68%)
Нет, это ее дело
43 (24.57%)
Зависит от многих факторов
8 (4.57%)
Да
5 (2.86%)
Ответы
Безсовісна кума• 13 ноября 2023
Ви ж розумієте, що така порада/зауваження може бути добродушним і раціональним, а може бути токсичним.
Наприклад, якщо мені подруга скаже, що я не фігню витрачаю і краще купити меньше якісного, бо потім протерміноване викидатиму, то це раціональна порада.
А якщо мені мама радитиме 1 універсальну помаду використовувати ще й замість тіней, рум´ян і хайлайтера, то я не прислухаюся.
І в кожного своя віддушина. Я спокійно можу в секонді вдягатися і економити, але моя слабкість аромати. Не дорогі, навіть якщо це відливанти, іноді не оригінали, але мені важливо поповнити колекцію.
Так, це не логічно і не раціонально, але для мене це підзаряд позитивними емоціями. Бо який сенс працювати, якщо себе не можна винагородити якоюсь дрібничкою. Це сумно і депресняково - працювати і закривати тільки поточні і необхідні витрати.
НеГолосую• 13 ноября 2023
Якщо шкіра проблемна з висипами так треба доглядова косметика і декоративна також не дешеві, тому якщо сама заробляє хай тратить
ЯсноВидящая• 13 ноября 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Та навіть якщо підʼїдає, то де вона ще поїсть як не в мами.
Дитина має навчитись витрачати правильно гроші. Якщо мама буде підгодовувати, то навіщо їй це робити? Одна справа, коли просто прийшла поїсти, бо у мами смачніше, ніж в ресторані, а інша, коли все профукала за перший тиждень.
бифидобактерияЖоржик• 13 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
якщо мама така мудра і виважена, ніколи помилок не робила, то й дитина така буде. Що хвилюватися 🫣
ЯсноВидящая• 13 ноября 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Всі роблять помилки.