Мамин тріль• 14 ноября 2023
Широкі бедра це добре чи погано?
Краще широкі чи вузькі бедра в жінки?
Пургену мне• 14 ноября 2023
Ответ дляМамин тріль
Просто візуально
Конечно широкие. Но не плоская жопа
Шмоточницаца• 14 ноября 2023
Ответ дляРання пташка
Краще широкі стегна, ніж широкий верх.
Це коли і дупа гарна, бо іноді буває - широкі бедра і пласка дупа. Або ще гірше - жирна, а сіськи 85АА. Тоді це не пощастило.
Едимнаморе• 14 ноября 2023
Ніколи не подобались особисто мені, ще й в купі з товстими ляшками, які ніяким спортом не прибрати
Марафетчица• 14 ноября 2023
В мене 96-80-134
Не думаю, що це добре :(
Попа кругла і стояча, як у африканок
Не думаю, що це добре :(
Попа кругла і стояча, як у африканок
Ms. Откровенность• 14 ноября 2023
Ответ дляМамин тріль
Краще виглядають
Это зависит от того как выглядит вся фигура в целом. Ну и понятно рост\вес. Если при широких бёдрах узкие плечи, то это выглядит не очень. Если к широким бёдрам прилагается большая попа и целлюлит, вообще тяжёлый низ, то тоже смотрится не очень. А например фигура песочные часы и без лишнего веса будет хорошо смотреться. Там тоже широкие бёдра.
Файна цьоця• 14 ноября 2023
Важливі пропорції. Щоб красивий перепад між талією та стегнами був. Як гітара )
Ms. Iphone• 14 ноября 2023
Лет до 40 хорошо широкие при узкой талии,потом и талия пропадает и бедра становятся часто необъятные. Не у всех.
Наполеон Бонапарт• 14 ноября 2023
Главное пропорция. Как по мне узкие бедра для женщины не красиво, особенно если верх тяжёлый, женщина-мужик.
Синди Кроуфорд• 14 ноября 2023
Десь з 15 років в мене була велика дупця, вузька талія і маленькі груди, мучилась і комплексувала. А після 30 я не знаю що сталось но у мене навпаки змінились пропорції, я трохи набрала вагу, і та вага вся в грудях і животі, і плечі ширші стали. Була фігура груша, а тепер трикутник(