Девальвация• 14 ноября 2023

Планування ванних кімнат- подивіться будь ласка. Спір з чоловіком

Він каже що я мало залишила місця під уеітаз 70 см
Поруч з унітазом тумба з умивальником
Підскажіть скільки місця залишати під ванну
І чи практична буде полка для миючих засобів?
Чи практична така ванна без сидіння?

Це все в подобову оренду
Просто вирішили що має бути в будинку хоч одна ванна…
автор Девальвация • 14 ноября 2023
Чи може краще взяти ванну із ширшим ободком? Щоб ставити тади шампуні…але не зрозуміло як там кран буде йти.. зараз виходи просто із стіни стирчать

Може якось по іншому ці полиці придумати

Царівна Жабка• 14 ноября 2023
Нащо вам та ванна, робіть квадратний душ. З усього кола знайомих тільки одна довго лежить у ванні, всі інші ні. Подумайте над цим.
parele• 14 ноября 2023
Скачайте программу planner 5D, в ней примитивно, но можно расположить мебель, и трансформировать для просмотра в 3D. Я с ее помощью даже стены планировала, очень удобно.
автор Девальвация • 14 ноября 2023
Ответ дляparele
Дякую
Фея_3уровень• 14 ноября 2023
Зачем делать ванну в квартиру для посуточной аренды? Душ и только душ
Сама вумна тутички• 14 ноября 2023
Обычно на 1 этаже - душ, а ванна на -2. Такой вариант вам не подходит?
Чумацький Шлях• 14 ноября 2023
Автор, 70см малувато для унітазу, ставте менші тумби. Навіщо вам умивальник 110см, 90см з головою вистачить . І ванна для подобовоі оренди взагалі не потрібна
Забула що?• 14 ноября 2023
Щось Ви надто запарюєтесь як для подобової оренди. Минулі теми також Ваші були?
MaryKa• 14 ноября 2023
Вы меряете по голым стенам 2800? Имейте в виду, что облицовка плиткой еще заберет около 4 см

Луноликая Вика• 14 ноября 2023
Подивіться планування гостиниць. Для подобової душ, навіть ті тумби не потрібні. Людина заїхала і особо не розкладає по тумбам речі. Полиці у душі вистачить. Та полиця над раковиною. Ну і полотенце десь повісить.
Жена брата Админа• 14 ноября 2023
В аренду вообще ванна не нужна
автор Девальвация • 14 ноября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
В аренду вообще ванна не нужна
Можливо візьмуть в оренду на місяць
Хто знає
Хоч одна ванна у великому домі має бути
Жена брата Админа• 14 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
Можливо візьмуть в оренду на місяць
Хто знає
Хоч одна ванна у великому домі має бути
Зачем?
Мы снимали квартиры и посуточно и год. И никогда не пользовались ванной, только душем.
ГороховаЯ• 14 ноября 2023
Место для унитаза 80-90 см, муж прав.
автор Девальвация • 14 ноября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Зачем?
Хто знає як там далі буде
Можливо я переїду туди жити
Можливо я захочу замочити у ванній постіль перед стіркою (5 кімнат) в тазиках не награєшся

В мене діти тільки у ванній плавають до 10 років
Весела бджілка• 14 ноября 2023
Ответ дляФея_3уровень
Тим більше таку маленьку. Вдвох з келихом вина не залізти, то ж краще тоді без неї.
Весела бджілка• 14 ноября 2023
Ответ дляДевальвация

У нас ванна ще менша Це дача якій багато багато років, там завжди була ванна, ми дуже звикли до неї. Зараз плануємо ремонт, там зараз не зручно унітаз з правого боку, посередині ванна і майже над нею умивальник. Так плануємо зробити. У вас довжина кімнати така ж, здається
Мию вікна у мороз• 14 ноября 2023
Ответ дляДевальвация

Скажу вам як користувач ваною з широкими бортами, гіршої по зручності вани я ніколи не мала, наче велика а як лягаєш до як оселедець в банці, і це я мініатюрна
автор Девальвация • 14 ноября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Дуже дякую за відгук

Викликаю на дебати• 14 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
Хто знає як там далі буде
Можливо я переїду туди жити

Я щось пропустила? Нащо у ванній постіль замочувати при наявності пралки?
автор Девальвация • 14 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Якщо людина наблювала то що в пралку відразу кидати?
Викликаю на дебати• 14 ноября 2023
700 мало на унітаз. Нащо умивальник 1100 і ванна така широка, аж 1000?
автор Девальвация • 14 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Зміню на 800
Та то з запасом 1000 на ванну
Викликаю на дебати• 14 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
Змити локально в умивальник і в пралку. А ви хочете, щоб те блювотиння по всій ванній було?
Викликаю на дебати• 14 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
Зміню на 800
Та то з запасом 1000 на ванну
Я б навіть 900 зробила. Бо люди є огрядні, дуже високі - їм треба більше місця.