175см55кг19лет (она)• 14 ноября 2023

Чому мені пишуть, що не хочу доглядати за мамою?

І різні неприємні речі?
Коли я просто пишу, що мені зараз важко. І потрібна психологічна підтримка.
Володарка мрій• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вона стон, кричить, каже, щоб я не звертала уваги. А потім сама ж ображається, що я не звертаю уваги. Що це?
Вы ж сами знаете :
Важко, що 87, є ознаки деменції вже.
Это не ознаки , а сама деменция. У бабушки с 85 была, ночами бродила по огородам и стучалась в ворота к соседям , собирала чемоданы и куда-то ’ехала’, у нее в шкафах внуки ’воровали’ деньги. Готовить у себя , приносить ей готовую еду, в уши наушники - быстренько поделать , что нужно и уходить к себе. Если начнет активничать ( по-плохому) врачи назначают ’умиротворяющие’ таблетки - бабушке назначали , больше спала , умерла в 91.Лекарства подробить и в еду. Человек болен - примите это , берегите свой ресурс.

В кого тако було• 14 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А почему дети с отцом? Развод и так решили или причина какая не жить с детям с мамой?
Не помню
Вроде не развод, просто не живуть вместе
Кицюююня• 14 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Якщо подумати логічно - не кинули.
З минулих тем - автор писала, що жила з бабусею, дідусем і мамою. В даний момент у неї декілька квартир в Києві. Мамина, там де автор живе, і там де живе чоловік і діти. А грошей уавтора немає,у чоловіка теж. Логічно - квартири дістались у спадок. Тобто так її не любили, що непоганий спадок лишили.
Ще й освіта у автора є. Не послали в 14 на завод працювати. Але про це авторові говорити не хочеться. Навіть про дітей і чоловіка теж. Бо плакатись стане менше приводів
Хай би не жила окремо, а з чоловіком і дітьми. Тоді одну квартиру можна здавати...
Цвіпканя• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я питаю, чого вона хоче, домовляюсь.
Але повишаю голос постійно, бо часто не чує або не розуміє. Вона тому вважає, що ненавиджу її( І коли уходжу з кухні, коли вона заходить, теж ображається. Але вона ходить, кричить, плаче, чипається за меблі, за мене - я повинна спокійно сидіти?
Странные люди.... Если у человека инфаркт, инсульт, почечная недостаточность, серьезный перелом и т.д. - его кладут в больницу, никто дома самолечением не занимается. Если проблемы с психикой - давайте будем сами е...ся, а вдруг произойдет чудо.... Автор, вы невменяемая, извините. Никакого смысла в ваших страданиях нет, оформляйте ее в интернат, навещайте там. У вас еще дети есть, вы им нужнее.
В кого тако було• 14 ноября 2023
Ответ дляКицюююня
Це вже автору пропонували. Не хоче
Кицюююня• 14 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Це вже автору пропонували. Не хоче
То чого тоді нити? Сама обрала такий розклад.
Бутерброд з ікрою• 14 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Авторка проти інтернату ... Мучитиме маму самостійно, а та на зло авторці живеє вміх живих.
Не против, бесплатно не возьмут, за деньги дорого
Бутерброд з ікрою• 14 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Її не можно вилікувати(
Но можно сделать спящим овощем или более спокойной. Но таблетки психиатр прописывает
Всех в сад• 14 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Конечно люди проецируют на себя. Миллионы людей ухаживают за больными родственниками сами или организовывают такой уход. И не страдают ежедневно на форумах по поводу того, что их старые больные родственники стонут от боли, виня в этом старых больных родственников.
Ещё миллионы людей знают, что осуждать кого то невежество.

В кого тако було• 14 ноября 2023
Ответ дляКицюююня
Так а нити потім як?
Кицюююня• 14 ноября 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Автор пише, що мама проти.
Можна здати мамину квартиру + мамина пенсія і вистачило б.
В кого тако було• 14 ноября 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Візьмуть.
Нещодавно як волонтер їздила в геріатричний центр. Державний. Чернігівська обл.
Ми їздити до немохилих людей яких туди перевели з дитячого.
Боялись що буде страшно і погано. Але все ок. І догляд, і харчування, і обстановка.
Зустріла там знайому випадково. У неї є будинок і декілька онук. Які відвезли туди бабусю. Взяли ж. Точно знаю, що онуки не платять і живуть в бвбусиному будинку.
Ацетилсалициловая кислота• 14 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Давать советы - не значит осуждать.
автор Life is Beautiful • 14 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Не помню
В мене зараз депресія, тому живу одна тимчасово, щоб настрій нікому не псувати(
Ответ дляЦвіпканя
Вона не хоче в інтернат, це для неї страшніше всього. Її не можно вилікувати, їй 87.
В кого тако було• 14 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так Ви давно вже так, судячи по темам. І нічого з цим не робите, щоб щось змінити
Ответ дляКицюююня
Я сама обрала, що мама стане інвалідом?
Ответ дляБутерброд з ікрою
Мама сварилась, коли лежала в лікарні. Вона дуже не любить такі установи.
А наш інтернат - це не італьянський.
Ответ дляБутерброд з ікрою
Я нічого не буду її давати проти її волі.

Цвіпканя• 14 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
А зачем вы ее спрашиваете? Она - больной человек, ей нужен профессиональный уход. Вы этого обеспечить не можете, хуже того - гробите свое здоровье. И не хочет она просто потому, что там некому будет нервы на кулак наматывать. Вы приносите жертвы, которые никому не нужны - бросили семью, впали в депрессию... Ради чего?
Ответ дляЦвіпканя
Тому що я не можу щось зробити, якщо вона цього не хоче. Можу сваритись, але роблю в ітозі так, як хоче вона.
Цвіпканя• 14 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Да б...ть она не соображает уже ни хрена, какая воля??????
Ответ дляЦвіпканя
Ні, це не так. Я вже писала, що вона дуже вперта. Та даже може примусити мене робити те, що хоче вона.
Мені майже ніколи не вдавалось щось зробити, якщо вона була проти.
Цвіпканя• 14 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Как с вами тяжело.... У моего знакомого бабушка в полумаразме устраивала скандалы с требованием устроить ей консультацию с профессором кардиологии, чтобы обсудить пересадку сердца ей, а то 88 лет уже ходить тяжело. Тоже надо было устроить? Как вы не понимаете, что она больной человек? Если завтра ей станет плохо, нужна будет госпитализация, вы откажетесь, потому что ей не нравится больница, она ругается на вас?
Всех в сад• 14 ноября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Давать советы - не значит осуждать.
В посте который вы мне адресовали нет никакого совета, только осуждение людей попавших в трудную ситуацию и просящих поддержки.
Цвіпканя• 14 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Да, автор не заслуживает осуждения. Человек, который похерил свою семью и продолжает самоуничтожаться, чтоб не дай Бог не обидеть психически нездоровую мать, заслуживает хорошего пинка по зад.
Ответ дляЦвіпканя
Було, що привозили у лікарню, та на її порозі вона казала, що передумала лягати. З температурою. Тому домовлялись вдома, що такого не буде. Дуже неприємно було, коли казала лікарю, що дочка примушує лягати у лікарню(
Молчалка• 14 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Уявіть, що це дитина чи психічно хвора людина, яка за свої вчинки не несе відповідальність.
При прогресуючій деменції ви з часом побачите, що це вже не та особистість, періодами не адекватна. Один знайомий розповідав, що в нього вже навіть стерлося розуміння, що це його мама, тобто настільки змінилася поведінка, що від особистості його мами нічого не залишилося.
От моя бабуся може вимагати голку, ножиці (одяг свій вже порізала), завезти її до її старого дому, якого нема давно. Може запевняти, що ще сьогодні нікого не бачила, не їла і взагалі мене раз в 2 тиждні бачить, а не щодня. То мені її у знесений будинок щодня возити чи годувати 10 раз в день, бо забуває, що вже їла?
При цьому дивовижно орієнтується в часі, пам´ятає дату пенсії, намагається контролювати інших і ставити свої вимоги, зберегла командне неприязне ставлення, може навіть вслід проклинати.
Але це вже не вона. А ще 2 роки тому була самостійною в побуті, токсичною і ставила свої вимоги.
І от коли ви усвідомите, що ви вже не зобов´язані виконувати роль слухняної доньки і вмконувати її примхи, а є єдиною дорослою з вас обох, то морально стане легше. Фізично навпаки важче буде.
Цвіпканя• 14 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Честно, автор, мне уже не хочется вам отвечать, вы не слышите просто.
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ага, тобто Ви на тому ж шляху, що і Ваша мама