ГейТуда• 14 ноября 2023
Некласичні рецепти олив´є.
Класичний - горошок, солоні огірки, ковбаса, картопля, яйкі, копчена курка, майонез.
А інше олів´є буває? Ще які інгридиєнти люди кладуть?
Оскорбляю всячески• 14 ноября 2023
із ’некласичного’ - ніколи не кладу ковбасу. тільки м’ясо. курятина або яловичина. або от вчора робила з індичкою.
Бжоли-бандерівці• 14 ноября 2023
В олів´є , у рецепт до совка, не кладуть горошок, але з трьома видами м´яса. Ну, три вида не кладемо, але і горошок з морквою туди не пхаємо
.
Ms. Скромность• 14 ноября 2023
Ответ дляДресса
а со свиным можно? как думаете?
Я его не очень люблю, но в целом, почему нет?
Треба ось так• 14 ноября 2023
Ответ дляПффф 100%
Это салат с печенкой) Оливье на то он и оливье, что есть конкретный рецепт
Рецептов оливье много
Не зви чайна• 14 ноября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Язык говяжий, Соленые огурцы, Яйцо куриное, Горошек зелёный консервированный , Уксус, Майонез, Картофель.
Когда-то ела этот салат, очень понравился
Как куриное? У автора яйкі ж.
Не зви чайна• 14 ноября 2023
Ответ дляMs. Скромность
Ой, забыла, морковь тоже режу, но ее больше для цвета, чем для вкуса. Отварную
Морковка сладось придает,она для вкуса тоже.
Не зви чайна• 14 ноября 2023
Ответ дляMs. Скромность
Погуглите классический рецепт.
У меня такое чувство что тот( класический)типа ,ктото придумал и написал намного позже,никто такое никогда не ел и не готовил.
Не зви чайна• 14 ноября 2023
Ответ дляНоунэйм
Ми варене філе курки кидали, смажене філе курки, варену свинину як варіант. Ще було ковбасу копчену кидали або сировʼялену, теж смачно було, все кубіками нарізали. Але вже приїлось олівʼє, на цезар з куркою перейшли вже як 5 років
Зачем кидали філе?
Ms. Скромность• 14 ноября 2023
Ответ дляНе зви чайна
Я ее наделаю другой функцией))) мне нужно чтоб в тарелке было ярко)
Не зви чайна• 14 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Їла й з лососем, й зі сніжним крабом - дуже смачно. Цибулю ніколи не кладу й дуже рідко зустрічала, щоб хтось клав.
Й не зрозуміла, що таке яйкі
Яйкі то якраз секретний інгредієнт
Не зви чайна• 14 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Делали с кальмарами отварными или с языком говяжьим . Терпеть не могу отварную морковь в салатах .
А шуба,тож без морковки?
Не зви чайна• 14 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
Некласичний готували у нас в родині з чотирьох інгредієнтів: варена яловичина, картопля, мариновані огірки і багато домашніх яєць. Був дуже смачний, але я уже не так готую.
А горошек,не?
Не зви чайна• 14 ноября 2023
Ответ дляДресса
а со свиным можно? как думаете?
А чего нет?
Думаю да.
Не зви чайна• 14 ноября 2023
У знакомой,мама делает со свинным сердцем всю жизнь,у них свой класический, очеееень вкусно,я тож так пару раз делала,но єто ж нужно сварить то сердце полтора часа,с луком,морковью,лавровым листом.а потом жди пока оно остынет.