из желе я• Изменено 14 ноября 2023

День народження

Зустрічаємося з чоловіком. Буде День народження,запрошена в ресторан. Основний подарунок є - парфуми 50 мл. Чи варто щось ще докласти.Чоловік любить солодке,але має діабет 2 типу(виявили нещодавно). Чи варто докласти ,наприклад,баночку джему з малини на стевії(в магазинах цього нема,треба замовляти в інеті чи купувати в окр.магазині і це не дешево - 170-180 грн баночка на 250 мл). Бо скоро зима, випити чай з малиновим варенням при застуді буде корисно,бо звичайне не може.Всю свою консервацію він повіддавав через неможливість споживати. Що думаєте з цього? Чи цукерки на стевії замовити?
Не худа ні разу• 14 ноября 2023
Дурня! Взагалі не дарувати те, що нагадує про обмеження

Мамзелькіна• 14 ноября 2023
Хватит и парфюмов. Нечего баловать. Все по мере поступления ’ситуации’
Смячиком• 14 ноября 2023
якщо йому то можна чому ні?
то турбота, мені б було приємно
Я таке знаю• 14 ноября 2023
Так хороша ідея
автор из желе я • 14 ноября 2023
Ответ дляСмячиком
якщо йому то можна чому ні?
то турбота, мені б було приємно
так.то на стевії. вся продукція на стевії дорога і її мало в магазинах. треба замовляти
Смячиком• 14 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
Ви уважна чуйна людини, чоловіки таке цінують
Нехай у вас все складеться як найкраще для вас
автор из желе я • 14 ноября 2023
Ответ дляСмячиком
дякую)))
НЛОша• 14 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
В Ашані є досить багато на стевії солодкого. Гляньте.
Мию вікна у мороз• 14 ноября 2023
парфуми і банка варення, вам по 16?
чупа чупс додайте

Мандолина Бу• 14 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
Покупаете замороженную малину. Не размораживая в чашку или поллитровую баночку под закрутку и на 2 мин в микроволновку на Макс мощность. Вынимаете, добавляете стевию. Два три дня в холодильнике нормально хранится. Ленточку на баночку.
МеняАЖтрусит• 14 ноября 2023
Блін, авторе. Хамон тоді вже подаруйте. Це якби вам на дієті приперли круасанів додому.
Книгу якусь гарну, якщо полюбляє читати. Якусь настільну гру для спільного відпочинку. Плед теплий для затишку. Але не те, що буде муляти
автор из желе я • 14 ноября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
парфуми і банка варення, вам по 16?
чупа чупс додайте
можна лиш парфуми.в мене зараз з грошима не дуже. хотіла ще ддати те що задумала,але матер.не потягну. на нг буде. премію не дали в цьому міс. і я отримала зп 17 тис. на неї не розбіжишся.
автор из желе я • 14 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
муляти? йому таке можна. продукція на стевії саме для діабетчиків
Марфа Українівна• 14 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
Нормальный подарок. Хватит
Скажений гудзик• 14 ноября 2023
Автор досить буде і парфюма одного, варення на новий рік подаруєте )) а скільки по часу ви зустрічаєтеся?
автор из желе я • 14 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
якраз хамон не можна
автор из желе я • 14 ноября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
рік
Почемучка• 14 ноября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
парфуми і банка варення, вам по 16?
чупа чупс додайте
А чого Ви міряєте по собі? Якщо Вам тисячі дарують чи машину, хай буде, всі раді.
Губной рояль• 14 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
а ви упевнені, що те варення на стевії?)) а не варить його баба муся в грязній каструлі?))

автор из желе я • 14 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
хоча на рахунок гри - дякую. штука дійсно прикольна
автор из желе я • 14 ноября 2023
Ответ дляГубной рояль
тм СТЕВІА САН.це велика компанія.одна в Україні