Неместная Я• 14 ноября 2023
Если у парня до 30 лет не было серьезных отношений?
То что можно сказать о парне?
Перловая Кашка• 14 ноября 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Навряд ви чи ваш син можете зрозуміти які ті чоловіки у відносинах(а вони можуть відрізнятися від тих, якими ви їх знаєте).
Так я й не сперечаюся. Я знаю їх як гарних чоловіків абсолютно підходящих для побудови серйозних стосунків. Насамперед в силу того, що їх одноразові стосунки не влаштовують. А от знайти серйозну партнершу також вдається не всім і не відразу.
Я просто висловила оппонентці думку про те, що далеко не завжди вік в 30 років і відсутність досвіду серйозних стосунків говорть про те, що чоловік негідний. З цим категорично не згодна.
Зараз на дієті• 14 ноября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Я перепрошую... це мабуть дуже індивідуальне питання.
Ну ось наприклад візьмемо мого сина та його дівчину. Разом 4,5 роки. Ій 19 зараз, йому 21. Всі друзі мого сина заздрять йому, що в нього така дівчина. Я ії як мама і майбутня свекруха сама дуже люблю і ціную.
Так ось що кажуть він та його друзі) Я навіть зараз особисто запитала.
Він сказав що більшість сучасних дівчат дуже засереджені на своій зовнішності, фігурі, бо це допомагає їі влитися в світ грошей та утриматися в ньому отримуючи блага. При цьому мало приділяють уваги душевним якостям, саморозвитку. В основних інтересах інста, стріми, фото, ракурси... Бачать в хлопцях тільки кандидата з гаманцем і оцінюють відповідно. Не хочуть бути друзями, не цікавляться інтересами хлопця, розмови тільки про те як собі щось підкачала або щось купила.
Син сказав що спеціально не обирав красуню, а познайомився із звичайною дівчиною. Простою. Як на мене вона дуже мила, але без гіпер губей, грудей, сідниць. Дуже мила, приємна, спокійна, багато часу приділяє навчанню і перспективі роботи, з нею можна говорити про все, в простій розмові на різні теми. Вона завжди підтримує сина і поруч у важкі часи. Але треба віддати належне - син так само чинить щодо неї - вислуховує ії переживання, заспокоює часто, бо вона у нас якась трохи вразлива, може із за малого ще віку.
Така думка і у друзів сина. Всі хочуть саме подружку, а не тупо содержанку з якою немає про поговорити. Тому не спішать хлопці, підшукують.
Заздалегідь вибачаюся, якщо когось образила. Це просто індивідуальна думка невеликої кількості молодих чоловіків.
Ой, как простая , молодая девушка, скажу вам, что надо отличать то, что говорят парни, от их реальных действий и желаний. Поверьте мне, как только попадает хорошая девушка, с простой внешностью, которая ’приділяє уваги душевним якостям, саморозвитку, хочє бути друзями, цікавиться інтересами хлопця, мила, приємна, спокійна, багато часу приділяє навчанню і перспективі роботи, з нею можна говорити про все, в простій розмові на різні теми,вона завжди підтримує і поруч у важкі часи’,то парни воротят нос от таких. Им с такими не интересно и им нафиг не нужно все выше перечисленные качества . Таких девушек они держат либо в друзьях, в лучшем случае, либо как временную девушку, пока не найдут кого-то получше, кто больше их вкусу будет соответствовать. Как раз на красоток, которые говорят ни о чем, в которых есть смелость, задиристость, огонек, которые обладают теми качествами, которые отсутствуют у парней, но которыми хотели бы сами обладать парни. И, конечно ,важно в его внешний типаж попадать. Даже если девушка не красотка, то она выезжает за счет того, что умеет развлечь парня. Сколько раз видела, когда девушка рассказывает парню всякую фигню, и парень спокойно , и даже с улыбкой ,слушает все это, в то время, как у меня уже из ушей кровь шла от этой мути. Говорю из собственных наблюдений. Я не говорю, что все парни такие. Но, такие ,как ваш сын, это счастье такого встретить. И они, как правило, уже давно прибраны к рукам, а то и вовсе женаты с молоду.
Перловая Кашка• 14 ноября 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Не буду з вами сперечатися. Відповідала по своєму досвіду з десятком молодих хлопців. Більшої вибірки нажаль не маю. Але ті дівчата які є в деяких- абсолютно прості. Знаю особисто. Ніяких вій- грудей- губей.