Подскажите пожалуйста, может кто знает какими препаратами или методами можно убрать боль в горле? У меня 16 неделя беременности.
Оля_с_киркою• 14 ноября 2023
Особисто мені прописували тантум верде. Він дозволений вагітним. Але це було років 10 тому.
Дело было давно• 14 ноября 2023
Полоскать хлорофилиптом,декасаном,тантум-верде ,ротакан,шалфей,ромашка.С таблеток можна фарингосепт,деквадол,фиорда,лисобакт.Спрей целиста,тантум-верде.
Твоя подружайка• 14 ноября 2023
Багато пити, свіже повітря, м´ятні льодяники якщо подразнене горло.
Як_наготую...• 14 ноября 2023
Коли була вагітною Лор виписав Сангвіритрин для полоскання. Дуже допоміг. Але не знаю чи зможете зараз найти, десь пропав(