Телефон Рубика• 14 ноября 2023
Як зрозуміти що у дитини ларингіт (ларинготрахеит)?
Дитина дуже кашляє кожні 2-3 хвилини і нічого не допомагає
Бавовнятий Пупс• 14 ноября 2023
Сухой или слегка влажный кашель и изменение голоса. Но лучше к врачу записаться
Телефон Рубика
• 14 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Измение сразу?обычно охриплость на следущий день
ШанельКуКу• 14 ноября 2023
Треба зволожити слизову, можна дитину у ванну, щоб посиділа у воді, або подихала над ємністю з парою, зволожувачем. Льодяники м´ятні будь-які теж допомагають, якщо вік дитини дозволяє.
НеКонец-Света• 14 ноября 2023
Охрипший голос, кашель трохи на гавкіт собаки схожий (( ні з чим не сплутаю його, бо обоє дітей малими постійно з таким мучилися
Бавовнятий Пупс• 14 ноября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
да, сразу
Руда ліса• 14 ноября 2023
Мій малий сьогодні в черговий раз захворів ларингітом, той кашель ні з чим не сплутаєш, гавкучий якийсь, голос сиплий, дихання гучне...
Телефон Рубика
• 14 ноября 2023
Ответ дляРуда ліса
Що помогло?