Кидстаффовна• 14 ноября 2023

Запалення під капюшоном зуба мудрості, чим собі допомогти?

Зуб давно виріс. Періодично під капюшон іжа забирається. Стараюсь її забирати, але вчора втомлена була забула. Прокинулась з біллю. Побігла забирати їжу ту, пішла кров з десни.. досі болить(
Клептоманка• 14 ноября 2023
Идти к врачу, срезать и открыть зуб.

Море Щастя• 14 ноября 2023
Я полощу кора дуба и ромашка, мне помогает снять воспаление. Или Ротокан
Та_все_ок_будет• 14 ноября 2023
Виривати зуб мудрості, періодично буде повторюватись, було раз перикоронарит що рот не могла відкрити, такий спазм м‘язів, а так часті содо-сольові полоскання. Видаляйте, навіщо вам в роті вогнище інфекції
Директор Пляжу• 14 ноября 2023
Полоскання з содою і сіллю, з алюмінієвими квасцами. Якщо не допоможе - до лікаря.
Не прохожу мимо• 14 ноября 2023
відвар шавлії - ванночки робити, не гарячі, такі щоб комфортно було 15 хв тримати
таких ванночок чим більше тим краще за день зробити

в аптеці продають, як заварювати на коробоці написано
Виправлялочка• 14 ноября 2023
Вариант раз-удалить капюшон.
Вариант два-удалить зуб. Сейчас убрать еду и промыть шприцом, без иглы естественно. Будет болеть, выпить обезбаливающие.
Стрибну в гречку• 14 ноября 2023
Как опытный зубомудорщик давно поняла, что самое лучшее-ирригатор с любым средством для зубов. Если нет-вымыть шприцом с хлоргексидином, раствором календулы или сода/соль.

долой_лама• 14 ноября 2023
Сегодня полощите каждый час раствором соды, или ротоканом. Завтра идите к хирургу, он вам за 10 минут вырвет зуб и забудете как страшный сон.
Patriot-78de• 14 ноября 2023
Моїй сестрі у клініці Лукашука цю проблему вирішили, вона ще сказала, що у цій клініці сама Харлан лікується, тому закладу можна довіряти, наскільки я зрозумів
Тантрический кекс• 14 ноября 2023
Видаляйте зуб,8 зуби зазвичай радять видаляти стоматологи,з ними ой як багато мороки тоді як починають гнити .
вкрации• 14 ноября 2023
У мене так запалювався щороку навесні. Два роки помучилась, на 3й видалила і забула
автор Кидстаффовна • 14 ноября 2023
Ответ длявкрации
Оце в мене так тільки зимою…