Ищу Аленя• 14 ноября 2023

Дитина не привітала бабусю з ДН

Як вважаєте це нормально?
Передісторія: бабуся робила все щоб дитина була боса-гола в дитинстві, але завжди сюсі-пусі, така "награна любов" на свята, одне лицемірство. Я сама припинила спілкування з нею, але дитину не налаштовувала проти, давала спілкуватись. Він ходив зрідка у гості, переважно ревнував, злився, що іншу онучку балує, а з нього тільки вимагає, звинувачує, а зараз виріс, вже підліток.
Так сталося що ми виїхали до війни, не знаючи що не повернемось ще довго додому і наш улюбленець опинився у бабусі. Син плакав, ніби відчував, говорив вона її угробить, я заспокоювала, щоб не накручував себе, все буде добре... і таки померла тваринка. Деталей не знаємо, але від інших родичів інформація, що не доглядали за твариною. Син дуже плакав, конструював що не давала води і тд. Кричав щоб вона сама здохла(((
Потім ми поїхали додому, у жовтні, були 2 тижні вдома. Вона знала і навіть не написала, не подзвонила йому. Не бачила онука майже 2 роки і ок. Так ми й поїхали назад.
Тепер у бабусі був ДН, він не захотів вітати. Колишній тепер суне сину тел і говорить з тобою хоче бабуся поговорити, наполягає. А син ні в яку, закривається на ключ від нього і психує. Розумію що будуть докори і таке інше. І знаю що йому це буде неприємно.
Як би вчинили? Що б говорили сину в підтримку?
Він зараз як їжак на всіх, але до мене ще через раз прислуховується.
Результат:
вже голосів: 115
90 (78.26%) Реакція сина логічна, норм
10 (8.7%) Не звертати увагу
10 (8.7%) Свій варіант
5 (4.35%) Має вибачитись і привітати
120-120-120 (не худею)• 14 ноября 2023
Кролик что-ли? Они очень прихотливы и дохнут

Кукусики• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
А хто його народив і виховав нарцисом абʼюзером? І як би я виходила заміж у 25+, то це було б одне, але у 18 є тільки рожеві окуляри і безмежна довіра і все сказане
А куда Вы так торопились. Не в терпешь?
Неновая почта• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Ось так сину і сказала, що причину не знаємо. Але бабуся навіть не сказала сину що тваринка померла, ніякої інформації взагалі, ніби її і немає, ми дізнались від інших родичів. Тому звісно версій може бути море, ніхто нічого не говорив
Тобто ви дзвонили до неї, запитували як тваринка, а вона вам казала що добре, а тваринки вже не було в живих? Чи як було?
Ліньки гуглить• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Не моя, а тата. А тато волонтерив на мамо і племінників по маминій вказівці.
Почему тата? А вы типа родили и ваша роль на этом окончена?
И как может бабушка ВСЕ делать, чтобы ребёнок был голый-босый? Приходила и отбирала у ребенка еду и одежду? Ваш ребёнок голодал из-за бабушки?
В рот не ложи• 14 ноября 2023
Ответ дляRiesling
ну не привітала і шо?

Цікаво, простиню хтось читав?
Вы не можете осилить 10 или сколько там предложений?
По теме: бабушка танцует вальсом.Не трогала б ребенка и другим бы не позволила.Загрызоа б прям, если б кто посмел тронуть.
Бибер-анонимер• 14 ноября 2023
Автор, напишіть ОДНЕ СЛОВО- що за тварина. А то інтригу тримаєте, робите вигляд, що не бачите, що вас питають. Схоже на троля)
Люди і шиншилл, і пацюків вивозили з собою, було би бажання. А син, раз ТАК сумував за твариною, міг би й сам бабусю запитати, не дитя безголосе. Але бабу легше звинуватити, ніж себе))))
задумчивая мордочка• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Тобто Ви пропонуєте заборонити батьку бачитись з дитиною))?
Якщо б це настільки травмувало мою дитину, що вона зачинялася від батька на ключ, то так, я б зробила усе, щоб не допустити подібного.
А у вас лапки і всі винні окрім вас
Ручки-Крючки• 14 ноября 2023
Авторе , я вас розумію. Бо у нас подібна ситуація. Навіть улюбленець помер.
Все життя були улюбленими доччині онуки, сина - постійно отримували лише докори та повчання.
З часом діти підросли і стали відмовлятися ходити до таких ’гостинних ’ дідуся та бабусі. Зараз живемо за кордоном. Шлемо відео-вітання та картинки у дні народження. Ось і все спілкування.
Приїздили на 2 тижні, запросили вони до себе у гості, діти не хотіли йти , але все ж таки я наполягла , щоб пішли . То бабуся так зірвалася на онука ( не бачилися рік, зайшли на годинку ), що син до сих пір про неї чути не хоче, а дочка видалила вайбер з українським номером , щоб не отримувати повідомлення від бабусі.
Ф
Крижана бурулька• 14 ноября 2023
Ответ дляКукусики
Животное возится везде с собой .
Я не игрушку покупала.
И животное выбирала то, которое можно возить.
Это как раз и есть игрушка, то которое можно возить)

Крижана бурулька• 14 ноября 2023
Короче автор)) тут много таких же мымр как и ваша свекровь)))) держитесь)))
задумчивая мордочка• 14 ноября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Перечитала останні відповіді. Вона тролить.

На жаль
Так й пропадає бажання нормально спілкуватися у темах
Riesling• 14 ноября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
бессвязный поток сознания? не, не могу
ЧукИГеки• 14 ноября 2023
Вам не приємно це читати, але винні в смерті тварини тільки той хто приймав рішення її заводити ,
ЧукИГеки• 14 ноября 2023
А ви з якого регіону виїхали ?
ПотеряласЯ Я...• 14 ноября 2023
Ответ дляКукусики
У Ваша сына истерика по какому поводу была. Да ещё и с прокленами в сторону бабушки.
Оказывается ни Вы, ни сынок да же не интересовались, как же поживает Ваш нежный брошенный любимец.
То нащо святій бабусі спілкуватись з такими страшними людьми?
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляКукусики
🙈🙈😅
Вашій фантазії немає меж, зупиніться
Кукусики• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
🙈🙈😅
Вашій фантазії немає меж, зупиніться
Тролль отдохнул слегка.
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляКукусики
А куда Вы так торопились. Не в терпешь?
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Читайте. Я не спілкуюсь з нею. Син і мій, і її запитували звісно у ті рідкісні святкові дні, коли спілкувались. Ось і настав черговий такий святковий день, але онук вже не хоче розмовляти

автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Свою і не лише свою виконую досі, не хвилюйтесь)
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
🙈🙈
Тема не про те яка тварина, про те яка мати ми вже поговорили, про зоотеми і проблеми точно не маю бажання, достатньо пояснила.
Вивозили куди? У Польщу? Можливо... і коли? До війни? Ну-ну.... аби що-небудь написати
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
А у вас лапки і всі винні окрім вас
Травмувало!!?
А не пускати тата на поріг це б не травмувало))?
І як радите це пояснити)? Розкажіть, цікаво послухати
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ф
Співчуваю і розумію. Дійсно, схожі ситуації
А що чоловік говорить?
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Найкращий комент) Підняли настрій , дуже Вам дякую🌻💙
Ліньки гуглить• 14 ноября 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Люди уехали до войны. У вас или нет домашнего животного либо вы их с собой возите везде)))
У меня есть знакомые, которые тоже выехали до войны, думая, что на неделю-две. Все нашли возможность взять своих животных к себе. Очень много волонтеров в начале войны помогали.
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляЧукИГеки
Своєї відповідальності я не відхиляю, хоча зробила усе можливе... Але тема про те що дитина не привітала бабусю. І якщо опустити причини і тд, то можна хоча би повідомити дитину і втішити якось, а не робити вигляд що це пилюка чи блоха...
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляЧукИГеки
А ви з якого регіону виїхали ?
Ми їхали до 24 лютого, в усіх регіонах було мирно
Ліньки гуглить• 14 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Вже друга сторінка, а авторка і досі не сказала, що за загадкова тваринка?
Наверное, свыня или корова. Я другое себе представить себе не могу, что может быть нетранспортабельное. Пугливое ещё.... страус?
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Мені не потрібні волонтери, я б і сама вивезла. Але ви не хочете ні читати, ні чути. цю тварину не дозволили б ні вивезти, ні завезти в цю країну, де ми є. + таке перевезення означало б вбити тварину у 80% випадків. І коли є можливість бути у бабусі, то притомна адекватна людина при таких умовах залишила б у бабусі. Дикі і дивні коменти😴
Ліньки гуглить• 14 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Що за тваринка? Ви читати вмієте, чи просто тріль на підробітках?
Та не придумает никак