Ищу Аленя• 14 ноября 2023

Дитина не привітала бабусю з ДН

Як вважаєте це нормально?
Передісторія: бабуся робила все щоб дитина була боса-гола в дитинстві, але завжди сюсі-пусі, така "награна любов" на свята, одне лицемірство. Я сама припинила спілкування з нею, але дитину не налаштовувала проти, давала спілкуватись. Він ходив зрідка у гості, переважно ревнував, злився, що іншу онучку балує, а з нього тільки вимагає, звинувачує, а зараз виріс, вже підліток.
Так сталося що ми виїхали до війни, не знаючи що не повернемось ще довго додому і наш улюбленець опинився у бабусі. Син плакав, ніби відчував, говорив вона її угробить, я заспокоювала, щоб не накручував себе, все буде добре... і таки померла тваринка. Деталей не знаємо, але від інших родичів інформація, що не доглядали за твариною. Син дуже плакав, конструював що не давала води і тд. Кричав щоб вона сама здохла(((
Потім ми поїхали додому, у жовтні, були 2 тижні вдома. Вона знала і навіть не написала, не подзвонила йому. Не бачила онука майже 2 роки і ок. Так ми й поїхали назад.
Тепер у бабусі був ДН, він не захотів вітати. Колишній тепер суне сину тел і говорить з тобою хоче бабуся поговорити, наполягає. А син ні в яку, закривається на ключ від нього і психує. Розумію що будуть докори і таке інше. І знаю що йому це буде неприємно.
Як би вчинили? Що б говорили сину в підтримку?
Він зараз як їжак на всіх, але до мене ще через раз прислуховується.
Результат:
вже голосів: 115
90 (78.26%) Реакція сина логічна, норм
10 (8.7%) Не звертати увагу
10 (8.7%) Свій варіант
5 (4.35%) Має вибачитись і привітати
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
У вас хороші стосунки з колишнім, він у вас хазяйнує і надовго залишається, що дитина змушена від нього на ключ у кімнаті зачинятися?м
Зайти в будинок і підійти до кімнати це не довго)

Томатико• 14 ноября 2023
Удалено администрацией...
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляКукусики
Так она ему бабушка.
Не важно с чьей стороны.
Я не про те з чиєї сторони) А про відповідальність тата за те що їсть і у що одягнена маленька дитина, поки дружина у декреті.
Ромашкинная• 14 ноября 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Люди уехали до войны. У вас или нет домашнего животного либо вы их с собой возите везде)))
скорее всего не до войны, а перед войной.
Когда многие заранее выезжали
Манюнайтед• 14 ноября 2023
А как это бабка делала, чтоб дитина була гола боса?))
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляКукусики
Представьте себе - ДА.
Если уж бросили,то винить только себя.
🙈😴
Рассказница• 14 ноября 2023
Я на стороне сына. Дети чувствуют отношение к себе даже с наигранными ’уси-пуси’. У нас вторая бабушка такая - она только на праздники с внуком общалась, никогда не звонила и не интересовалась. Сейчас из-за войны общаемся чаще, я свои обиды отпустила и даже нормально к ней относиться начала. Но сыну, все равно что там бабушка. Я его не виню.
Неновая почта• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Ми їй не давали. Але та людина, якій довірили сама виїжджала... ніхто не думав що буде таке. Шукала спосіб як її привезти , але вона б не витримала і ніхто не брався.
Але винна в кінцевому варіанті у вас чомусь бабуся... З вашого опису тварина мала проблеми зі здоров´ям, свекруха взялась її доглядати, бо якби не вона, то тваринка взагалі б на вулиці була. Але все-рівно погана, бо не так доглядала?
Фенте Фря• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Тваринка не транспортабельна, не вийшло б. Хотіла організувати її перевезення і ніяк, ні по документам, ні по службам, та й могла не витримати. А Їхали ми на 2 тижні з дому, з самого початку
Тобто тварина не транспортабельна, а як здохла, то винна бабуся. У вас теж буде невістка і внуки, навіть не надійтесь, що до вас будуть краще відноситись.

ПотеряласЯ Я...• 14 ноября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Не голосувала. Домашнього улюбленця потрібно було забирати з собою, а не робити тепер бабку винуватою.
А я думаю, чого це у мами в селищі стільки кинутих тварин, а то всі позабирали. Причому на машинах виїжджали. ..а як згадаю, як люди в потяги вантажились під обстрілами, тільки тварин там і не вистачало..
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Автор, что за животное и почему вы не приехали его забрать?
Не транспортабельна. Дуже пужлива і дуже складний довгий процес з документами, щоб дозволили вивезти
Дама_с_коготками• 14 ноября 2023
Вже друга сторінка, а авторка і досі не сказала, що за загадкова тваринка?
Вареничніца• 14 ноября 2023
Автор, головне не ламайте сина, життя все прекрасно розставило. Я в свій час з дуру просила щоб син телефонував ті бабці, інколи ходив до них в гості...в найскладніший для сина період ’бабуся’ такого лайна налила сину в голову, що років 2 він просто пив з мене кров. І ще й досі, в свої 25 не прийшов до тями
ЯсноВидящая• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Якась жаба чи зміюка?
Кукусики• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Вы убили животное и объясните это своему ребенку.
Купили поиграться, ни документов ни ответственности.
Нічна ненажера• 14 ноября 2023
Моя думка, ви перекладаєте відповідальність на будь-кого..
Тварину залишили, самі казали могла не витримати тварина, чому? тобто вже була не дуже добра, а ви її покинули.. Бабці її нав’язали, потім ще зробили винуватою..
Коли приїжджали й не зайшли до неї, то це ви так вирішили. Могли б просто зателефонувати.
Чоловіка бувшого звинувачуєте, що він тільки мав забезпечувати дитину, але тут обидва батьки повині вкладатися
А зараз син так вирішив.. вибачте, але на мою думку, ви дійсно впливаєте на його ставлення
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Моя приятелька тікала з окупованої з парою трусів в рюкзаку і двома переносками з котами, тиждень до Німеччини добиралася
Ну якби ми тікали з війни, то теж би забрала. А ми поїхали на 2 тижні. Таку тваринку ніхто не тягає туди-сюди, пужлива, важко переносить. Можливо вона й отримала стрес під перевезень (ліфт, авто, сирени).
Щедрик• 14 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Якась жаба чи зміюка?
Певно крокодил, якщо такі складнощі
Кукусики• 14 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Якась жаба чи зміюка?
Лошадь наверное.

Админко• 14 ноября 2023
Поддержите сына. Он не обязан поздравлять человека, которого не любит и не уважает. Избавьте его от этих социальных игр.

Если бабушка ничего не сделала для того, чтобы выстроить нормальные отношения с внуком, то совершенно логично, что хороших слов для нее у подростка не найдется, даже в день рождения
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляТоматико
Удалено администрацией...
Дама_из_рекламы• 14 ноября 2023
Так сложно написать что за животное? Если хомяк так они долго и не живут если что...
Кукусики• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Удалено администрацией...
И чем это бабушка перед Вами виновата, что Вы своего ребенка недокармливали, недоодевали, неодообували.
задумчивая мордочка• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
А ви там для чого? Чому дозволяєте подібне?
Таке враження, що ви одна дартаньян
Насправді ж у вас суцільне перекладання провини та відповідальності на інших. Навіть на сина уже навішали.
Хочеться вас підтримати, але поки ваші відповіді не дають навіть соломинки за яку вхопитися
Крижана бурулька• 14 ноября 2023
Ответ дляКукусики
Представьте себе - ДА.
Если уж бросили,то винить только себя.
Что да?))
Дама_с_коготками• 14 ноября 2023
Ответ дляКукусики
Лошадь наверное.
Уявляєте, який стрес у коняки, якщо його запхати до ліфта 9-ти поверхівки?
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Не мала ніяких проблем тварина. Просто це ніжна тваринка. А бабуся і не бралась толком, дідуся просили, а він їй привіз. Вибирати не доводилось, багато хто виїхав, але я жалкую що не дала іншій людині, яка відгукнулась, подумавши зо які не які рідні це краще ніж незнайома людина, хоч і любить тварин.
Кукусики• 14 ноября 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Что да?))
Животное возится везде с собой .
Я не игрушку покупала.
И животное выбирала то, которое можно возить.
автор Ищу Аленя • 14 ноября 2023
Ответ дляФенте Фря
Головне щоб я так не відносилась
Дама_с_коготками• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Що за тваринка? Ви читати вмієте, чи просто тріль на підробітках?