Ищу Аленя• 14 ноября 2023
Дитина не привітала бабусю з ДН
Як вважаєте це нормально?
Передісторія: бабуся робила все щоб дитина була боса-гола в дитинстві, але завжди сюсі-пусі, така "награна любов" на свята, одне лицемірство. Я сама припинила спілкування з нею, але дитину не налаштовувала проти, давала спілкуватись. Він ходив зрідка у гості, переважно ревнував, злився, що іншу онучку балує, а з нього тільки вимагає, звинувачує, а зараз виріс, вже підліток.
Так сталося що ми виїхали до війни, не знаючи що не повернемось ще довго додому і наш улюбленець опинився у бабусі. Син плакав, ніби відчував, говорив вона її угробить, я заспокоювала, щоб не накручував себе, все буде добре... і таки померла тваринка. Деталей не знаємо, але від інших родичів інформація, що не доглядали за твариною. Син дуже плакав, конструював що не давала води і тд. Кричав щоб вона сама здохла(((
Потім ми поїхали додому, у жовтні, були 2 тижні вдома. Вона знала і навіть не написала, не подзвонила йому. Не бачила онука майже 2 роки і ок. Так ми й поїхали назад.
Тепер у бабусі був ДН, він не захотів вітати. Колишній тепер суне сину тел і говорить з тобою хоче бабуся поговорити, наполягає. А син ні в яку, закривається на ключ від нього і психує. Розумію що будуть докори і таке інше. І знаю що йому це буде неприємно.
Як би вчинили? Що б говорили сину в підтримку?
Він зараз як їжак на всіх, але до мене ще через раз прислуховується.
Результат:
вже голосів:
90 (78.26%)
Реакція сина логічна, норм
10 (8.7%)
Не звертати увагу
10 (8.7%)
Свій варіант
5 (4.35%)
Має вибачитись і привітати
Дама_с_коготками• 14 ноября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Наверное, свыня или корова. Я другое себе представить себе не могу, что может быть нетранспортабельное. Пугливое ещё.... страус?
Звісно що для страуса потрібні спеціальні умови, а то від страху голову розіб´є об бетон.
Страус більше всіх підходить! Ніжний, полохливий, від страху може померти, складно транспортувати: Бінго! Страус!
Ліньки гуглить• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Мені не потрібні волонтери, я б і сама вивезла. Але ви не хочете ні читати, ні чути. цю тварину не дозволили б ні вивезти, ні завезти в цю країну, де ми є. + таке перевезення означало б вбити тварину у 80% випадків. І коли є можливість бути у бабусі, то притомна адекватна людина при таких умовах залишила б у бабусі. Дикі і дивні коменти😴
Не существует таких животных, вы пишете бред.
ЯсноВидящая• 14 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
А хто його народив і виховав нарцисом абʼюзером? І як би я виходила заміж у 25+, то це було б одне, але у 18 є тільки рожеві окуляри і безмежна довіра і все сказане
Удалено администрацией...
Крижана бурулька• 14 ноября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
У меня есть знакомые, которые тоже выехали до войны, думая, что на неделю-две. Все нашли возможность взять своих животных к себе. Очень много волонтеров в начале войны помогали.
Не судите, Вы лично не были в такой ситуации.
Ласковая_львица• 14 ноября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
там щось екзотичне могло бути, тераріумне, типу бородатої агами
Завтра не пью• 14 ноября 2023
Ответ дляКукусики
Тролль отдохнул слегка.
Читая ваши агрессивные комменты складывается впечатление, что именно вы троль
Метровий сантиметр• 14 ноября 2023
Блін, авторе, це було левеня ? Ну скажіть, що за таємнича ТВАРИНА
задумчивая мордочка• 15 ноября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Існують рибки, генетично модифіковані, що світяться під ультрафіолетовою лампою. Їх не можна у деякі країни ввозити.
Але я за страуса!
Ищу Аленя
• 18 ноября 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Тема ж не про тваринку)
Мені не потрібні поради щодо тваринки, я гарно знаю що можна було зробити і зробила.
Ищу Аленя
• 18 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Тема плавно сошла в угадайку: ’Что за чудо-юдо у автора было?...’
Так, це точно, суть теми багатьх не хвилює, але потрібен якийсь аргумент, щоб розкрутити знецінення стуації)
фрау Гітта• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Если по теме вопрос, то бабушка ничего не должна внуку, ни внук ничего не должен ей. У каждого своя жизнь.
Ищу Аленя
• 18 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Тоді так би і треба було сказати, але ж прийняла тваринку.
Тут випадок, що з її боку вона нікому нічого не повинна, а як її не привітали, то караул.