Кондуктор маршрутки• 15 ноября 2023
Хірург-стоматолог, Франківськ
Дівчата, порадьте хірурга-стоматолога у Франківську. Потребую імплантації, потрібно вирішити план та повне і адекватне роз´яснення дій та ціни. Була на консультації у одного лікаря, кожне слово витягувала, на жодне питання не отримала конкретної відповіді, тому там не хочу робити. Дякую заздалегідь.
Кондуктор маршрутки
• 15 ноября 2023
Ответ дляKasya3112
Не від однієї людини чула гарні відгуки. Імплантами наче теж займається. Правда, не знаю чи хірург, поки жила у Франківську сама до нього не дійшла.
Дякую