Подтяжка• Изменено 15 ноября 2023
Розумію, що найближчим часом не зможу віддати великий кредит.Потрібні поради
..як розпоряджатись грошима?
Мені 22 роки, закінчила університет. Батьки дуже бідні, відправили на навчання і все. Грошей на одяг не було, носила обноски зі старшої сестри і купувала дешеві речі на ті гроші що заробляла.
Знімаю квартиру з подругою (стара розвалена квартира) за 6 тисяч.
Так сталось, що із попередньої роботи ще в серпні мене звільнили. Довго шукала собі роботу хоча б офіс-менеджером, підробіток не було (хіба що роздавати листівки за 50 грн в годину) і я вимушена була взяти кредит на суму 17 тис грн.
На новій роботі зарплата 15 зараз, потім буде 18 після випробувального.
Але я розумію, що ну не можу віддати ці гроші навіть за 3 місяці. Прошу поради як розпоряджатись грошима, бо я не вмію напевно.
Пишу свої плани , платять кожні два тижні. 1- це перша виплата 7500, 2-га - друга виплата 7500, 3 - третя виплата 7500 ну і так так.
1 - купити собі теплу піжаму, бо в квартирі холодно. Лікуватись вийде дорожче.
Купити собі джинси, бо у старих протерлась дирка на матні. Купити собі гірлянду (мріяла з дитинства, але ніколи не мала), 500 на кредит , 500 на ламінування брів, 500 на ремонт унітазу (складаємось із сусідкою). Решта на їжу (залишається дві тисячі на 2 тижні)
2. Заплатити комуналку 500, 3 тисячі за квартиру, тисяча татові на день народження, тисяча заплатити за іспит (щоб мені зробили, бо сама не вмію)
3. Тисяча на день народження мамі, тисяча на косметику, тисяча на світер (бо у мене два) і теплі лосини (бо їх немає). Ось тут з´являється лазійка і я можу віддати 1500 за кредит.
Перейдемо далі до весни:
Купити собі куртку весняну, хоч якийся одяг. Взуття. Решта на кредит.
Чи є у моїх витратах якісь зайві ?
Ще не забуваємо про комуналку кожного 1-го числа (це друга виплата), а взимку вона буде 1500 десь. І про щомісячний кредитний платіж у сумі 600 грн
Перейдемо далі до весни:
Чи є у моїх витратах якісь зайві ?
Вся така шо куди там• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
тато палить тільки, а мама купує різні харчові добавки для схуднення
автор, тонко троллите))) а если правда, то жаль вас. С такой роднёй
Значит надо• 15 ноября 2023
Ответ дляКопуша
А так по інших пунктах згодна з дівчатами, менше витрат на одяг і косметику, а також екзамен поки борг є.
Або хлопця шукайте собі щедрого, може допомагатиме.
А брови?!
Престидижитатор• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
вони живуть в селі, купують молоко.
коли приїзджаю додому запитую коли востаннє їли м´ясо, бабуся забула
і холодильник пустий завжди, крім молока нічого немає
оце і я вже почала ржати. --жити в селі і голодати- це потрібно бути суперлінивими,у нас навіть алкаші садять собі картошку. А там ще сестра старша є..
автор-тупа троляка,навть сценалій придумати ума не вистачає.
Гола з конопель• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
у мене батьки голодують і раді кожній копійці від мене
Тогда без бровей
Лосин и свитера, а родителями на питание
Престидижитатор• 15 ноября 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Та написано университет закончила, магистратура? Потом кандидатская?)
от троль і проколовся. --’у мене студентський 145 грн’
до речі, це у нас студенти тут так підробляють, чи людей розводять на гірлянди?
Санька-4b93• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
мама мені каже що вони голодують і вона не може купити собі нові чоботи. і я коли приїзджаю додому холодильник пустий
Вам по легенде 22. Интересно, сколько голодающим родителям?
Вельми шановна• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
а чого вони голодують? де живуть? пенсія є в них? робота є в них?
не робіть ламінацію брів, не купляйте новий оляг, а купляйте у секонді. не купляйте гирдянду.
Анти-анонім• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Не ну хотіти можна) але ж і варіанти шукати, одяг з секонду, можна там вдягатись дуже даже гарно, на брови ходити в качестві моделі за безкоштовно або 100-200 грн, так само і манікюр і тд)) гірлянду з Алі замовити, там вони від 50 грн))
Але ж...
Что там такого страшного с бровями,что самостоятельно справиться нельзя до погашения кредита?))
Одежды полные хуманы
Гирлянда-снежинок вырезать из офисной бумаги)
Одежды полные хуманы
Вельми шановна• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
ні
просто у мами зарплата 12 тисяч, у тата 5 інколи 10 (якщо залишається на місяць, робота вахтою). + у бабусі пенсія 3 тисячі. їм не вистачає
житло своє у батьків? чи оренда?
город свій є?
Вельми шановна• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
ніяк. бо ви мене не бачили. у мене дуже густі заросші брови, я виглядаю недоглянуто. і я дівчина, мені важливо виглядати хоч трохи краще, ніж мавпа
а ви не можете самі собі брови посчіпати пінцетом?
Анти-анонім• 15 ноября 2023
Ответ дляКопуша
Прикольно. Потом тут свекровей обгаживают такие вот невесточки рукожопые и хитровжаренные,что свекровям не до вподоби такие пушистые невестушки и мужик жадина мамкина корзинка не хочет тянуть чудо-жеенщину
Вельми шановна• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
вони живуть в селі, купують молоко.
чого вони собі в селі не заведуть курей, гусей, качок? кролів? буде мясо.
скільки років мамі та таті?
Вельми шановна• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
можна було б
дуже дякую вам
а вони великі на все вікно? бо я тільки такі хочу
гірлянда-штора
дуже дякую вам
гірлянда-штора
ну ви нагла....)))))
Подтяжка
• 15 ноября 2023
Ответ дляВельми шановна
житло своє у батьків? чи оренда?
город свій є?
Своє
Є
Але вони не садять нічого
Є
Але вони не садять нічого
Вельми шановна• 15 ноября 2023
Ответ дляАрина85
Ні звичайна гірлянда , не штора.
Панночко, я перепрошую, звісно. Якщо ця капризна дівчина не хоче Вашу гирлянду, бо їй потрібна штора ))) То можна мені Вашу гирлянду? Дуже дякую. Та перепрошую.
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Одежды полные хуманы
Я не знаю, чесно) я в молоді роки, коли не було в мене грошей, сама все навчилась робити і секонди були моїм спасенієм, я до цих пір секонди люблю, щас маску досижу і поїду, треба купити тюль і може якісь прикраси цікаві побачу)
АнтиТанкист• 15 ноября 2023
после ламинирования бровей, вас стало совсем не жаль, я получаю 32 тыс на себя одну и имею свое жилье, но на такое деньги не выкидываю.
А я женатая• 15 ноября 2023
Ответ дляВельми шановна
Всего 20к на троих.
А я женатая• 15 ноября 2023
Ответ дляСанька-4b93
58 вроде, писала выше.
Вельми шановна• 15 ноября 2023
Ответ дляА я женатая
Всего 20к на троих.
нормальные деньги как для села. я бы сказала даже - шикарные.
Анти-анонім• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я тоже в шоке))) типа голозады,но брови и гирлянды аж приоритет))
А я женатая• 15 ноября 2023
Ответ дляВельми шановна
Отец курит, мать всякую фигню жрет для похудения, вот уже -15к.
Дюагональ• 15 ноября 2023
Віддавати максимально кредит, щоб не залишалося на гірлянди/светрики/реснички!
Які светри за 1тис грн??? Є дешевші, гарні. На худий кінець вже є секонд, в яких можна знайти одяг на будь-який смак дуже-дуже дешево!
Айпишница• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
Вы издеваетесь? оставить родителей в покое и работать на себя
Санька-4b93• 15 ноября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Удалено администрацией...
Та не, все идёт по плану. Без таких нелогичных подробностей тема быстро зачахнет. А так все кинулись клеймить позором автора за брови и ее мать за добавки
Дюагональ• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
вони живуть в селі, купують молоко.
Так може в них просто немає сил/здоров´я готувати??
Приїхали насмажте їм котлет, зваріть борщ, пюре. Макарони й каші можна варити і самим.
З якого голоду в селі помирають???
В мене батьки в селі живуть, ми також переїхали в село. Розумію, що як би погано в житті не було, але з голоду ми точно не помремо!
Навіть сусіди можуть дати відро картоплі, буряки, квасолю, цибулю, моркву , яблука....
Якщо вони пропивають всі свої пенсії, потім лежать відходять день, і так день за днем, то звісно, можна й з голоду померти.
З якого голоду в селі помирають???
Санька-4b93• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
а я хотіла штору.
А я в Мексику хочу съездить хоть раз в жизни на пирамиды. И шо? Езжу по своим доходам в Турцию. Жива как то до сих пор, и без долгов
Значит надо• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
Своє
Є
Але вони не садять нічого
Є
Але вони не садять нічого
Боятся что вес наберут?