lilu1990• 15 ноября 2023

Грядет большой шухер

Дубінського як і Коломойського відправляють до в´язниці навішуючи держзраду.

Трампу дозволено брати участь в американських виборах.

Допомогу Україні ніяк не узгодять.

Маск підливає масла в вогонь:

"Я думаю, что Залужный точно тот, кто ценит жизни своих людей. И трезво смотрит на то, что происходит на самом деле. Зеленский давно уже живет в своей реальности мясника, и эта реальность не соответствует действительности".

Вот так вот. Казав же Порошенко Зеленському не ходити в президенти. Оман нікому не прощає помилок.

Я думаю, кінець уже близько. Особливо для Зе.
Джулияробертс• 15 ноября 2023
Ответ дляDamianaD
Як не прикро це визнавати, але при янику....
Не війни, не ковіду, долар по 8......
До нього, потім пішло все шкереберть, повірте, після його обрання таке на роботах почалося у нас...

Inna_ya_krasivaya• 15 ноября 2023
так а беларусы нападут?
Волшебная лампа• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Куда ви зліняли?
Мені в 80х було 10 років максимум
Та хоть куда) То было дело родителей, моя мама искала в конце 80-х как уехать, жаль не вышло
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
А при кому добре було?
Мне во всех смыслах было хорошо при яныке....стабильно было...
Пляма на Сонці• 15 ноября 2023
Ответ дляNasta9019
Робіть ікону з нього і молитесь на неї
Не перебільшуйте. Ви мене плутаєте з прихильниками ЗЕ
Пляма на Сонці• 15 ноября 2023
Ответ дляДами
Я даже помню свою домашнюю пижаму ВС, как сидела на диване и пила кофе, чашка выпала, но я даже горячего не почувствовала так расстроилась и плакала. Можно сказать я ванга, сбылось все и даже больше, я не думала, что с мамой беда случится и папа умрёт в войну, а вот про остальное прям карточный домик и я стояла смотрела, как все рушится, почему не уехала? Не хочу и сейчас не хочу и не поеду, я люблю Украину,тут и доживу и умру.
От і я так думаю…
Джулияробертс• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
То були ще відголоски минулого правління Ющенка, ставало гірше...
Nasta9019• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Не перебільшую. Нічого він такого не робив, що б прям ухх... трохи краще за діючого. Їх обох не можна було до влади допускати, як і всіх інших.
GaleTTa• 15 ноября 2023
Ответ дляЙцфыяч
Згодна з вами, ще б парашенка посадили в компанію до тих двох
Осторожно, здесь в теме его Марына) забрызгает ядовитой слюной)

DamianaD• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
А за що? От конкретно ща що? Докази яких злочинів Порошенка є?
Відповідаю: немає! Самі фейки! Все вже доведено!!!
Лише при Пороху скільки зброї вироблялось! Все позакривала після 2019…
Ок.
Чому порошенко не зупинив війну за 5 років? Це людина була не з народу, а мала досвід.
чир• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
А я сейчас в шоке как меняется мнение здесь о Зе.....пару месяцев назад большая половина здесь,готова была прям из екрана вылезти и шею перекусить за боневтика....а сейчас.....
Что, уже не кричат ´это второй Рейган?
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Ну то что происходит сейчас,это дно....и я не представляю что и как нужно делать,дабы вытащить Украину с того дна где мы есть...
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Я досі не можу второпати, як ми проспали таку державу. Поки ми тратимо час на мовні срачі всередині країни, вибачте, у Індії своя ракетна програма. Як таке можливо?
Джулияробертс• 15 ноября 2023
А загалом при Ющенко було нормально. І Юля прем´єр.
genteestupida• 15 ноября 2023
Мы конечно очень озабоченны за чей то конец 😹
Народ брошен на выживание с начала войны , почему нас должна волновать судьба очередного чиновника . Их много , мы одни . Для страны за 30 лет ничего не сделано , все привело к войне (
Пляма на Сонці• 15 ноября 2023
Ответ дляDamianaD
Ок.
Стоп. А Зеленський що обіцяв на стадіоні? У вас до нього претензій немає? Він ДІЮЧИЙ! Стало краще ніж при пороху? Легко війна зупинити виявилось?
Боже, які ви недолугі!!
Missdior_22• 15 ноября 2023
Я вже чекаю кінець кінця епохи бідності. Хай ця зелень звалює в Ізраїль разом зі своїми кумами. Ненавиджу.
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Вопрос только в том,как все вернуть теперь...
К@тен@• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Не знаю, розстрілювати, руки рубати, як у китаї
я вообще слабо представляю как от Зе-компании теперь избавиться(( они уже валят по полной - оппозиции нет, свободы слова и передвижения нет, журналистики нормальной нет, Конституция на паузе, любой их косяк от малого до великого называется отныне ИПСО и ’не на часі’. Всех, кто против них - в держзрадники. Я не представляю как и когда они отдадут власть. И, что самое печальное, в каком состоянии будет Украина к этому моменту

Piracanta• 15 ноября 2023
Ответ дляDamianaD
Не війни, не ковіду, долар по 8......
При Кучмі теж не було війни, ковіду, а долар взагалі по 2))
Волшебная лампа• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Так ее проспали в 91 году, когда все продали и разворовали, просрали ядерку, дальше- больше, странно что все проснулись только сейчас
Джулияробертс• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Так не обрали б тоді Януковича, не було б і цього що зараз. Впевнена
LudaSHS• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Я так і знала що нас прослуховує ЦРУ
Самое интересное, он не только цру и тд
Он Человек Трампа, его гос секретарь в момент его президентства
чир• 15 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Вибір не вірний зробили ще в 2010. Не було б ні Майдану, ні війни. Ні, обрали Януковича(Після тих виборів я не ходила більше голосувати, таке розчарування було. Досі серджусь на тих, хто тоді так проголосував(
Второе почетное место тогда заняла Тимошенко Ю. В.
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляК@тен@
Как все четко сказано...но как все печально осознавать
Пляма на Сонці• 15 ноября 2023
Ответ дляК@тен@
Саме так. Прийшов квартал до влади з гиканням все розтоптав…
Весело - капєц!
Джулияробертс• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Я взагалі думаю, що мовні срачі влаштовують провокатори, люди, котрі не за Україну.
Kariana12• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Пять подорванных складов с боеприпасами,которых бы хватило на два года войны,газ подорожал с 1 грн до 8.30,доллар 8-28 ,патронный завод так и не построили и тд
Волшебная лампа• 15 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Ага с ним Цыля была в финале, она ракеты на газ поменяла
LudaSHS• 15 ноября 2023
Еще местное

👁️ Щодо зрадника Наумова, ексгенерала СБУ. BBC з´ясувала, чому суд відмовив в екстрадиції. Один з аргументів - Зеленський назвав Наумова тим, ким він і є - зрадником. Суд вирішив, що так не можна і бідному зраднику небезпечно повертатись в Україну.

Черти что
А Баканов тут то.