Дубінського як і Коломойського відправляють до в´язниці навішуючи держзраду.
Трампу дозволено брати участь в американських виборах.
Допомогу Україні ніяк не узгодять.
Маск підливає масла в вогонь:
"Я думаю, что Залужный точно тот, кто ценит жизни своих людей. И трезво смотрит на то, что происходит на самом деле. Зеленский давно уже живет в своей реальности мясника, и эта реальность не соответствует действительности".
Вот так вот. Казав же Порошенко Зеленському не ходити в президенти. Оман нікому не прощає помилок.
Я думаю, кінець уже близько. Особливо для Зе.
Допомогу Україні ніяк не узгодять.
Маск підливає масла в вогонь:
alenka3108• 15 ноября 2023
Ответ дляsvetlapanna
Я не пишаюся нічим, але коли побачила оту клоунаду з висміюванням Порошенка та гиканням тих, хто входив в 73, просто вимкнула телевізор.
Огидно.Шоу то шоу. а політика та доля держави то інше.
Особливо. коли бачу харю кошового ,який снайпера боїться і та морда в екран не влазить, то гидко..
Шоу різне.. ось з Дизель шоу деякі актори пішли воювати-Неліпа, Іваниця..А ці що? Коля -каклєта влаштував клоунаду, викладач курсів мінєту послиця. зашибісь
Ті, що з дізель шоу пішли воювати, то хвала їм і шана, ну а інші, хто в дізель шоу кидають своїх авторів на гроші(( тому, що квартал, що дизель, гівно і те
Ґі те.
Соната любви• 15 ноября 2023
Ответ дляO-livе
Кто это будет делать? Сами себе руки не отрубят.
если бы общество поставило вопрос ребром, или виселица или рука.
то сами себя лишали бы рук, лишь бы не оказаться на виселице
только наше общество все устраивает.
в этом и вся проблема.
только наше общество все устраивает.
в этом и вся проблема.
Svetlana-7070• 15 ноября 2023
Ответ дляolyagol
Ага, и путин боялся Порошенко и не нападал, ага
Боже, вы создали себе кумира и эта любовь вас заслепила, вроде взрослая девушка, но такое пишите
Подумайте сами, почему путин напал сейчас, а не напал при Порошенко и ответьте.
путін не боявся порошенко. просто обоє бариги і домовлялись між собою, але краще поганий мир чим оце що зараз твориться
Ответ дляSvetlana-7070
Справді?
Подивіться на обличчя на фото.З Зеленським воно геть інше
І згадайте слова путіна : влаштовує любий президент,крім Пороха.
Подумайте чому?
Ответ дляРеверанс
Не знаєте часом чому підручники української мови спалювались росіянами і чому змушували викладати на окупованих територіях тільки російською?
Знаем парня, который учится на украинской филологии в Крыму. Которого наша украиномовная патриотка(переодевшаяся коммунистка Фарион) сдала рос спец службам .
Откуда в Крыму оккупированном факультет украинской филологии ?
Ответ дляdrive105
Я про школи і підручники.А також при оккупації всі написи українською були знищені ворогом
Svetlana-7070• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Все знали что Путин хочет напасть...зачем нам дипломаты? Зачем нам у власти те кто может и должен был языком не допустить войны???
Дипломатия должна была играть большую роль...а у нас просто обычных людей подсунули для решения и выяснения того что сейчас происходит
Золоті слова.
Цю війну просто не потрібно було допускати, до такого формату. А це робота дипломатів.
Зараз вже таку кашу заварили, такі втрати країна понесла, в першк чергу людські, що виходу не має. Надія на якесь чудо або ’чорного лебедя’.
Svetlana-7070• 15 ноября 2023
Ответ дляРеверанс
Справді?
Подумайте чому?
Мало що він говорив. Головне про що говорять в кулуарах, про це нам не повідомляють. Не будьте наївні
Ответ дляСоната любви
только наше общество все устраивает.
в этом и вся проблема.
только наше общество все устраивает.
в этом и вся проблема.
Если бы. Но я даже не представляю, каким образом это могло бы произойти и осуществиться. Вспоминаю массовые митинги фопов против рро - их просто разгоняли.
Ответ дляSvetlana-7070
Золоті слова.
У тому то й справа,що Порох з відзнакою за дип.освітою,науковим ступенем, 4 іноземними мовами й розумний.
А Зеленський з виданим папой Сашей дипломом.
Ответ дляРеверанс
Підкажіть, будь ласка, якими чотирма іноземними мовами володіє Порошенко?
Англійську знає непогано, це факт. Залишаються ще три.
anutka-e220• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Війна з 20 лютого 2014 року йде
Ну так і я про що
Ответ дляowl62
Війну оголошує той, хто напав, в даному випадку раша
Официальное объявление войны - большая редкость со времен Второй мировой. С тех пор предпочитают называть войны иносказательно. ’Освободительная миссия’, ’Помощь братскому народу’, ’Интернациональный долг’, ’Военная операция’ и т.д. и т.п.
Ответ дляO-livе
(урок з яником вивчено) -зараз он автозаки (під час війни) -закупляють, готовляться... Так що ці веселі хлопчики з нами надовго. Привикайте жити в цій реальності. Це вам не при баризі.
Kidstaff Bot• 15 ноября 2023
Дорогі учасники, дискусія відхилилася від теми і набула негативного характеру, тому ми її закриваємо. Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, переформулюйте питання.
Цінуємо вашу активність і сподіваємось на конструктив у майбутніх обговореннях!
З повагою, Команда Kidstaff