lilu1990• 15 ноября 2023

Грядет большой шухер

Дубінського як і Коломойського відправляють до в´язниці навішуючи держзраду.

Трампу дозволено брати участь в американських виборах.

Допомогу Україні ніяк не узгодять.

Маск підливає масла в вогонь:

"Я думаю, что Залужный точно тот, кто ценит жизни своих людей. И трезво смотрит на то, что происходит на самом деле. Зеленский давно уже живет в своей реальности мясника, и эта реальность не соответствует действительности".

Вот так вот. Казав же Порошенко Зеленському не ходити в президенти. Оман нікому не прощає помилок.

Я думаю, кінець уже близько. Особливо для Зе.
VIKYSIA• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
А при кому добре було?
Раніше дитиною була

ok1904• 15 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Пофіг. Для звичайних людей нічого не зміниться
Серйозно? Багато звичайних людей стали бомжами, втратили чоловіків, синів .от так для звичайних людей нічого не змінилося з приходом орків
Пляма на Сонці• 15 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Не люблю Зе, но его конец сейчас это пророссийская власть даже в лице того же Порошенка
Удалено администрацией...
Чашечка кофе• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Не знаю, розстрілювати, руки рубати, як у китаї
Ви в курсі про рівень корупції в Китаї?
Дами• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Так. Нам пощастило з ним. Але мізків у 73% не вистачило це усвідомити.
Зараз добре вам? Не барига, Да?
Я так плакала, когда объявили, что зеля победил, я понимала, что бизнес рухнет, что война на пороге масштабная. Так и случилось, бизнес тютю, малую с частной школы в обычную, потом русня напала с первых часов вторжения и разбомбили кв, как можно было выбрать этого идиота и всю его партию, которые тырят так, как все вместе взятые за 30 лет не могли
Нина____• 15 ноября 2023
Ответ дляТатьяна-ebc7
Можливо його спеціально готували до власті, він був найпопулярніша людина в Україні
Возможно??
GaleTTa• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Удалено администрацией...
Даже не буду жаловаться 😂 Пусть все читают))
Nathalie27• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Ви хоч би поцікавились. Вже давно відомо і доведено, що це фейк. Як і багато іншого. А ви в далі повторюйте. Для таких довбнів це і створювалось…
Цікавилась. Фейк це тільки на словах любителів шаленої бджілки.
ok1904• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Це традиція якого періоду правління династій Сі?

yuryia• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А батько, партійний робітник у вищих ешелонах влади, то взагалі ні при чому до його успіху?
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Удалено администрацией...
Вас забанять за таке. Але я сама шкодую що голосувала за зе.
Flower Girl23• 15 ноября 2023
Автор, Вы очень корректно написали в старпосте о том, что сказал Маск...
Пляма на Сонці• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Та нехай банять… не найгірша біда.
Сумно, що люди не прозрівають і ніфіга не усвідомлюють
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ дляok1904
Останнього?
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Маск готує підгрунтя.
Flower Girl23• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Маск готує підгрунтя.
Та то понятно...
Пляма на Сонці• 15 ноября 2023
Ответ дляДами
І я все це розуміла! Як же від того боляче! З кожним днем ми все далі від нормального життя, через отой вибір в 2019
Йцфыяч• 15 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Згодна з вами, ще б парашенка посадили в компанію до тих двох
Волшебная лампа• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Та нехай банять… не найгірша біда.
Прозреть нужно было в 80-х и линять, странно что вы такая умная и ничего не поняли)

автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Але тут не погоджусь. Коли стали розпилювати заводи, здавати зброю, літаки і яо, тоді вже можна було ставити хрест на нормальному житті
DamianaD• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
А при кому добре було?
Як не прикро це визнавати, але при янику....
Не війни, не ковіду, долар по 8......
Пляма на Сонці• 15 ноября 2023
Ответ дляЙцфыяч
А за що? От конкретно ща що? Докази яких злочинів Порошенка є?
Відповідаю: немає! Самі фейки! Все вже доведено!!!
Лише при Пороху скільки зброї вироблялось! Все позакривала після 2019…
Пляма на Сонці• 15 ноября 2023
Ответ дляВолшебная лампа
Куда ви зліняли?
Мені в 80х було 10 років максимум
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А я сейчас в шоке как меняется мнение здесь о Зе.....пару месяцев назад большая половина здесь,готова была прям из екрана вылезти и шею перекусить за боневтика....а сейчас.....
Джулияробертс• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Вибір не вірний зробили ще в 2010. Не було б ні Майдану, ні війни. Ні, обрали Януковича(Після тих виборів я не ходила більше голосувати, таке розчарування було. Досі серджусь на тих, хто тоді так проголосував(
Teonaa• 15 ноября 2023
Для Зе?!?! Яяяяяяк це таке можливо??? Нііі
Nasta9019• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Ви взагалі в курсі, скільки всього він робив і робить на користь України?

Чмо рєдкоє - це ваша субьєктивна оцінка. Необґрунтована і не аргументована
Робіть ікону з нього і молитесь на неї
Дами• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Я даже помню свою домашнюю пижаму ВС, как сидела на диване и пила кофе, чашка выпала, но я даже горячего не почувствовала так расстроилась и плакала. Можно сказать я ванга, сбылось все и даже больше, я не думала, что с мамой беда случится и папа умрёт в войну, а вот про остальное прям карточный домик и я стояла смотрела, как все рушится, почему не уехала? Не хочу и сейчас не хочу и не поеду, я люблю Украину,тут и доживу и умру.
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Та нехай банять… не найгірша біда.
Прозревают, только в слух это сказать бояться ...
Пляма на Сонці• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Я особисто ненавиджу цю потвору ще з тих пір, як він знущався з України в майдану зі сцени.