Стигла полуниця• 15 ноября 2023
Звідки у молодих стільки грошей?
Пара щойно одружилася в 23, викладали відео в своїй машині з розповіддю які вони нещасні бо війна, а вони виїхали і поки чекати нормальне (!) 2- кімнатне житло, то прийшлося жити в таборі для біженців. От в мене зарплата 18 тисяч, наче не мало, але я ще не накопила собі на машину. А вони ще й не працюють бо вона вже вагітна. Батьки чи махінації?
Кашпо• 15 ноября 2023
Ответ дляМелочунь
Автор, моєму керівнику 24, не йдеться про багатство, надто престижну роботу і компанію, та все ж. В 24 вона досягнула і може дозволити собі більше, ніж я в 37. Я без автомобіля, до речі. І вважаю, що пік моїх можливостей пройшов - в молодості я більше заробляла.
В сучасної молоді чудова мотивація - вони позбулися стереотипів поколінь наших батьків, що багатими стають тільки крадії. Заробляти в тому ж ІТ можуть з 18, а в знайомої діти з підліткового віку підпрацьовують (син флаєра роздає, а донька на канікулах офіціанткою працювала).
Така робота для голоти.
Мелочунь• 15 ноября 2023
Ответ дляКашпо
Така робота для голоти.
Ну так для школярів підробіток не поганий, щоб навчитися заробляти свої кишенькові гроші, куди ж їх ще візьмуть. Голота, якщо в 25-30 так і залишитися флаєра роздавати, але це не про сучасну молодь.
LoveYouOrNot• 15 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Удалено администрацией...
А ше пенсію по інвалідності получає, того багаті!
После шести ни-ни• 15 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Гроші з Ваших переглядів, блогери вони ))
Згодна. А ви, автор, переглядайте далі, щоб було за що і квартиру потім їм купити
Бурундучиха• 15 ноября 2023
А коли заробляти як не в 20-30?! Після 40 вже пізно суватися, там вже нормально зароблять керівники, а інші стають лохами з 18 тисячами, лінню та заздрістю...
Ответ дляКашпо
Можно еще Таро раскладывать.
Кстати да. Кто понаглее и самоувереннее могут продавать курсы. Знаю людей к которым очередь на курсы английского, при этом они самоучки и у них нет даже профильного образования.
Есть психологи с губами уточками без ВО закончившие недельные курсы Аля, вот ты и психолог)) которые берут по 2000 грн за 40 мин сеанс)
Самое интересное что спрос есть и вряд ли кто-то просит предъявить дипломы ..
Попихтю та й годі• 15 ноября 2023
Я в 23 начала швейный бизнес .
От родителей ничего никогда не получала.
Думаю со стороны всегда обо мне также думали 😅
А вообще с ЗП 18т о машине мечтать рано, это очень мало. 500$🤔
Если вы купите Жигули или 9ку и то не хватит на обслуживание .
Зашла на 5минут• 15 ноября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Разные есть молодые. Кто-то на последних курсах универа уже неплохо зарабатывает.
я на останньому курсі універу в 2011 році заробляла 1200 баксів.