Кружите меня,кружите• 15 ноября 2023
Донька прихворіла
Хоча вона вже немала, 12 років, але при кожній болячці мене дуже висаджує.
От щойно прийшли з плавання, йшла здорова, а коли вийшла з басейну каже що голова почала боліти і тіло таке важке стало. Прийшли додому, поміряла 37,5.
Зробила компот пити.
Завтра вдома буде пити, подивимось що там вилізе. Але от питання ніби й знаю що температуру краще не збивати, донька її переносить непогано, але я нароботі, і все таке, моя лікар часто виписує мефенамінку незалежно від температури по пів таблетки рано-обід - вечір протягом 3 днів.
Ви також так даєте? Може маєте якісь уже напрацьовані схеми як дієте при таких симптомах. Буду вдячна за поради
Коли і при яких симптомах здаєте аналізи
Зробила компот пити.
Стигла полуниця• 15 ноября 2023
Отэто у вас врач - от слова вредить. Зачем мефенаминка ребенку??
Кружите меня,кружите
• 15 ноября 2023
Ответ дляСвята
Анализ если температура больше 5 дней
Ок, а може таке бути температура 1-2 дня, і не вилізе нічого? Тоді здаєте аналізи чи ні?
Курочка• 15 ноября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Нащо здавати аналізи, коли організм подолав хворобу за 2 дні?
Злива інформації• 15 ноября 2023
У каждого родителя своя схема и методы лечения, да наверное и предпочтения в препаратах у каждого своё... знаю многих кто только отпаивает, кто умудряется еще уксусом растирать, кто-то ноги в горчице парит...Автор Вы до 12 лет так и не поняли как лечить Вашего ребенка?
Кружите меня,кружите
• 15 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Схема є, але кожен раз панікую. І це зазвичай заважає адекватно оцінювати ситуацію.
Кружите меня,кружите
• 15 ноября 2023
Горло трошки червоне, тому думаю температура звідти. Але каже донька що майже не болить її, лише чуточку
Вимагаю спілкування• 15 ноября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Полощіть горло активно.Спрей чи льодяники для горла. Пити багато. Збивати температуру при необхідності.
Вимагаю спілкування• 15 ноября 2023
Аналізи здаємо на 3 день, якщо симптоми наростають протягом 3-х днів чи якщо на 3-й день немає тенденції до покращення ( я маю на увазі високу температуру, що погано збивається)
Кружите меня,кружите
• 15 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Дякую, льодяники дала смоктати, температура вже 39, то дала нурофену. Падає . Дякую всім за підказки. Надіюсь день два і все буде ок
Вимагаю спілкування• 15 ноября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Горло майже завжди дає високу температуру. Звичайно все буде добре. Одужання швидкого доньці
Кружите меня,кружите
• 15 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Дякую, най ваші тоже не хворіють. Спокійної ночі.
Огірок та Помідорчик• 15 ноября 2023
У родителей всегда сердце не на месте, когда болеют дети и не важно сколько им лет. Желаю Вашей дочке поскорее поправиться
Кружите меня,кружите
• 15 ноября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дуже дякую, ваші також най будуть здорові.