Залізний занавіс• 15 ноября 2023

Харчові звички

Чи враховуєте ви необхідну норму білків і жирів при плануванні свого денного раціону і раціону дітей?
наприклад, в моєму дитинстві в родині було нормою їсти на обід суп, а на вечерю смажену картоплю і салат. Здавалося б, звичайна домашня їжа, але як результат я була слабкою дитиною з вічною анемією. І тільки в дорослому віці зрозуміла необхідність білкової їжі і привчила себе її вживати
Трактор Віка• 15 ноября 2023
Нет

фрау Гітта• 15 ноября 2023
ну да
Забризкана водою• 15 ноября 2023
Ні. Їм те що мені смакує. Знаю про бжу і тп. Але від цього ніякі каші мені не стали смачні, чи почала подобатися молочка.
Любительница• 15 ноября 2023
Ні не враховую ,з дитинства не їм супи і молочного ( з 1.5 року) ,кисломолочні так. Їм що хочу,слухаю свій організм,на роботу жкт і здоровʼя гріх жалітися
фрау Гітта• 15 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
а сколько вам лет?
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2023
Нет
So_so• 15 ноября 2023
Нет. Я ела как Вы и росла активной, сильной.
ЯсноВидящая• 15 ноября 2023
Специально не просчитываю, но само собой получается что наше меню +- соответствует понятием о правильном питании.