Національний університет "Львівська Політехніка" звільнив Ірину Фаріон з посади професорки кафедри української мови на тлі її звинувачень у бік військових в тому, що вони спілкуються російською мовою.
Волшебная лампа• 15 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Агент фсб она
Та не, бабка хайп ловила, тра-вали популярность
Она вроде уже слиняла из Украины, хотя это не точно
Волшебная лампа• 15 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Не дали до пенсії доробити рік жінці 😂
Блин, я думала шо она лет 10 как на пенсии
Mrs.Ochmonek• 15 ноября 2023
Пора націоналістам залишити окопи і доєднатися до Фаріон в СБУ - давати покази про свою позицію щодо мови в Україні.
А всіх, хто підтримав її репресії і цькування, на фронт.
Mrs.Ochmonek• 15 ноября 2023
Ответ дляlisulya
На основании митинга студентов? Вряд ли это обоснование увольнение. Ещё бабла отсудит.
Но там ей статьи серьезные грозят
Була б людина - а діло склепають.
БрЮнЕтОчКа77777• 15 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Не дали до пенсії доробити рік жінці 😂
А сколько ей? Я думала, что уже далеко за 60
Mrs.Ochmonek• 15 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Не дали до пенсії доробити рік жінці 😂
І правда смішно. Плагіатор Лісовий точно навчить студентів краще
Mrs.Ochmonek• 15 ноября 2023
Ответ дляНезламна
В неї досі робота була? 👀
От бачите, як багато ви знаєте про Фаріон. Тільки те, що вам показують - сукупності фраз 15, і всі ’правильно ’ подані
diamondpowder• 15 ноября 2023
Ответ длячир
100% будет по судам бегать, отстаивая честь профессора. Имхо конечно.
Так и на неё та же Пташка может подать в суд иск о защите чести и достоинства.
БрЮнЕтОчКа77777• 15 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Інтернет говорить, що вона 1964року народження.
Дякую. Рік до пенсії не дали доробити))
Mrs.Ochmonek• 15 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Ну неповага до честі і гідності військовослужбовців була. Ще й сама себе на камеру зафіксувала.
А там ще й Ви їй ’підмогнете’ своїми підбуреннями і закликами. Так і до державної зрадниці недалеко.
Не було неповаги. Було подано для вас, для всіх тих, хто принципово користується підготовленими вирізками.
Ответ дляlisulya
Но там ей статьи серьезные грозят
Ее по статье уволили: ’п.3 ст. 41 КЗпП - вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи’
Так что вряд-ли восстановят.
Mrs.Ochmonek• 15 ноября 2023
Ответ дляdiamondpowder
Як і вона на Пташку, за її вислови перед тим.
Теперь сделают из нее несчастную мученицу, которая поплатилась за защиту языка, возведут в ранг святых, которые боролись за страну, приравняют ко всем известным украинцам и раздуют очередную волну ненависти к неукраиноязычным украинцам..... Каким бы она ни была пИдагогом )))) (не знаю, не сталкивалась), но человек - говно.