До речі, коли почалась ця вся заворушка, я залізла на сторінку доньки пані Ірини в інсті.
Дуже цікаві підписки в неї: кіркоров, лопирьова, бузова, лорак і ще купа лайна.
Чесно кажучи схиляюсь до думки що це все свідома проплачена провокація, беручи до уваги минуле пані Ірини.
Ответ дляmamarama
СБУ відкрила кримінальне провадження щодо Ірини Фаріон
Загалом йдеться про 4 статті: порушення рівноправності громадян, образи честі та гідності військовослужбовця, порушення таємниці листування та недоторканості приватного життя.
Ірина добалакалася.
Студента шкода. Через цю твар.
Ответ дляVitamina1407
А як ви подивилися її підписників? Я бачу такий список
Вона відмітила доньку в сторіс, я до неї зайшла, я пишу не про фаріон, а про її доньку
Valentina0701• 15 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Яке минуле? Вона завжди така агресивна була! Просто хоч якось тримала себе в руках, а тепер дала волю емоціям і остаточно всі переконались, яка вона дика
Mrs.Ochmonek• 15 ноября 2023
Ответ дляmamarama
Не знаю, я почитала его письмо, у меня возникли некоторые сомнения насчет этого студента.
Ген Українця, Велич Особистості.
Не из одной ли они команды с пани Ириной🤔
Ген Українця, Велич Особистості.
Студент явно підставний, чудова робота фсб для ’денацифікації’ українців. А свої і раді її пнути, Лісовому не дивуюсь - не тільки через те, що плагіатор, а і через конкретні регулярні питання до нього від Фаріон, на які відповідь - тиша
Mrs.Ochmonek• 15 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
Я думаю, це просто юний ідіотизм, все одно шкода.
Ви завжди довіряєте раша-ресурсам? У вас нема сумнівів щодо ’хлопця- патріота’ в Криму, 17 річного українського філолога, який встиг подивитись Ген українців і Велич особистості - напевно всі 200+ програм ))
Наївного, який не знає що всі студенти української філології (якщо вона реальна) - під прицілом фсб, наскільки щоб написати все про себе і відправити зі свого імейла?
Це ж черговий распятий мальчік
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А викладачку в Дніпрі також звільнили ?
Там всі цькують студентку. І виявляється, що тільки 20% навчання там українською. Досі.
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляkotmisty
А не, уже настрочила. Подаёт в суд за увольнение.
А ви б не подавали?
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
підписки в неї: кіркоров, лопирьова, бузова, лорак і ще купа лайна - покажіть, бо я дуже сумніваюсь, що вона хоча б знає ці імена.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хто вона?
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто вона?
я з вашого старт поста прочитала про дочку