Ну що, Фаріон таки звільнили з посади професора Львівської політехніки. Хоч якісь гарні новини.
Сі та Байден там світ навпіл ділять:
Си Цзинпин заявил, что возможный конфликт КНР и США повлек бы за собой "невыносимые последствия" для обеих сторон, а мир достаточно велик для процветания обеих стран.
Цікаво, яку роль вони нам відвели і які території. Про росію то зрозуміло - бути шавкою Китая.
У мережі досі мусоляться слухи про смерть Пу. Хочеться вірити, що воно таки здохло.
Сі та Байден там світ навпіл ділять:
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Я пишу як є. Я не радію смертям. Це погано?
Кацапьё оккупанты на Украинской земле? За них помолиться просто нужно? Помогает?
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Христос так вчить. У мене 8 річний досвід відвідування церкви. Якщо ви вважаєте це флудом - то ваші проблеми
Московской?)))
Лучше бы Вы материалы по посттравме учили.а не флудили и троллили в пользу кацапни!
Ответ дляИрина-bbd0
Московской?)))
Самое смешное, что еще в начале войны как раз священники говорили, что в Библии речь шла о своих личных врагах а вражеская армия то другое и о них молиться не нужно
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Найбільшим покаранням для них була би не смерть а усвідомлення своєї вини і муки совісті.
Смерть то дуже легка розплата
Ходою когда к окопам оккупантов выдвигаетесь?))) Берите своих попов московских и вперед вразумлять браттев своих!
Ответ дляyulli-1
Молитись треба за всіх, в тому числі за кацапів, щоб люди прийшли до тями і зрозуміли якої шкоди накоїли.
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляowl62
Це такий анекдот? Муки совісті у кацапів за вбитих дітей?
Я так понимаю скоро и не такое прочитаем тут)))))
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Отето вы с 2014 молитесь и всё никак?))))
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Смерть то дуже легка розплата
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ви можете й не знати як ваші молитви впливають на вашу власну долю і долю ваших рідних. Я вірю що таким чином вберігаю своїх рідних на війні від смерті і каліцтва. Ненависть це деструктивне почуття
)))) не деструктивне это любовь к кацапам .которые якобы сейчас стреляют в Ваших родичей?))) А они в кацапов стреляют или молятся просто за них?)
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляowl62
Автор з початку війни поправилась на 20(!) кг. Так молиться і переживає і постів дотримується
Ага.верим верим)))))