Ну що, Фаріон таки звільнили з посади професора Львівської політехніки. Хоч якісь гарні новини.
Сі та Байден там світ навпіл ділять:
Си Цзинпин заявил, что возможный конфликт КНР и США повлек бы за собой "невыносимые последствия" для обеих сторон, а мир достаточно велик для процветания обеих стран.
Цікаво, яку роль вони нам відвели і які території. Про росію то зрозуміло - бути шавкою Китая.
У мережі досі мусоляться слухи про смерть Пу. Хочеться вірити, що воно таки здохло.
Сі та Байден там світ навпіл ділять:
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Ви сама не знаєте в чому глибина.
Навіть якщо не захищатись, підставити другу щоку, ворога це не зупинить, християнин повинен бути готовим бути порізаним на шматки і померти благословляючи ворогів.
А ви тут постійно розказуєте про мир на будь яких умовах тільки б кацапи припинили вбивати.
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Може в мене гормональний збій, але вам же все одно. Лиш би понасміхатись
Так может Вы здоровьем своим займетесь?
Ответ для vihola
Ви сама не знаєте в чому глибина.
Я постійно пишу про мир?
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Я відправила? Ви впевнені? У вас тут і без мене ’фанатів’ вистачає.
У меня фанатов да)))) полные Ваши темы в том числе)
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Віхола найпалкіша з них певно
Вы вихолу как и меня в кгб записали тоже?)))) Колитесь!
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляowl62
В іншій темі автор писала, що так лікує свій тривожний розлад
Я ей советовала заняться изучением литературы для неё и своих близких по птрс))) некогда ей.продолжает страдать и темы строчить)
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Вам компанія Фаріон більше пасує. А вона хто у нас?
Мне компания украинцев подходит . Они у нас кто?
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А я вам писала що нічим не можу допомогти іншим, тому що не маю на те ні моральних сил, ні кваліфікації
А темы строчить откуда силы и квалификация?
Ответ дляlilu1990
З нагорної провіді
«Вы слышали, что сказано: люби ближнего твоего и ненавидь врага твоего.
А Я говорю вам: любите врагов ваших, благословляйте проклинающих вас, благотворите ненавидящим вас и молитесь за обижающих вас и гонящих вас, да будете сынами Отца вашего Небесного, ибо Он повелевает солнцу Своему восходить над злыми и добрыми и посылает дождь на праведных и неправедных» (Матф.5:43–45).
А чому ви німцям пробачити не можете, хоча вже 80 років пройшло, а на москалів, які зараз вбивають українців, закликаєте молитись? Нагорна проповідь до німців не застосовується?
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ваша правда, Фаріон би вас не прийняла до себе в компанію, вона русскаязичних українців на дух не переносить
На вопрос ответ будет? Компания украинцев у нас кто?
Ответ дляИрина-bbd0
А ще в одній із тем автор дуже цікавилась де у нас знаходяться заводи по виробництву БПЛА. От тоді я і звернула на неї увагу
Ответ дляdarsi
Можу пробачити. Просто не люблю подвійні стандарти і заклики когось ненавидіти. Я сама вирішу що мені робити з моїми почуттями до кого б то не було
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Поговорити, почитати чужі думки
Ага.ого сил у Вас сколько)))
Лилу.после сегодня и шабаша на,форуме.предполагаю.что тоже в бан улечу.
Но я ж вернусь и соскучусь!
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляowl62
Да она знаковая личность. Темы и посты в других темах аж кричат через монитор призывами сдаваться и мывсеумрём.