Ну що, Фаріон таки звільнили з посади професора Львівської політехніки. Хоч якісь гарні новини.
Сі та Байден там світ навпіл ділять:
Си Цзинпин заявил, что возможный конфликт КНР и США повлек бы за собой "невыносимые последствия" для обеих сторон, а мир достаточно велик для процветания обеих стран.
Цікаво, яку роль вони нам відвели і які території. Про росію то зрозуміло - бути шавкою Китая.
У мережі досі мусоляться слухи про смерть Пу. Хочеться вірити, що воно таки здохло.
Сі та Байден там світ навпіл ділять:
KrupinkaSs• 15 ноября 2023
Ответ для vihola
Звісно Байден тупіший від мене, зараз побіжить терористам і диктаторам роздавати що хочуть.
Байден зробить так як буде вигідно Америці і демократам.
Olga Zelenyak• 15 ноября 2023
Ответ дляЧомучка
Вигадки, які ні на чому не грунтуються.
Що про транзит, що про арешт кабаєвої.
Так і про смерть путіна вішають ті самі, що і про кабаєву. Так, вигадки, які вкидають з різними цілями, серед яких збільшення підписок на ТГ канали, де поміж постів про путіна в морозилці публікують рекламу.
Mrs.Ochmonek• 15 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
От я Вам скажу. Ще коли я була в нульових політично активна, тоді ще говорили, що Свобода гебешна підстилка.
Скажіть це свободівцям під Бахмутом, а краще замініть їх там.
Mrs.Ochmonek• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А що було зроблено за півтора роки війни? Де армія дронів? Якісь чорні ящики... Де виробництво українських ланцетів поставлене на потік?
Та навіть Євросоюз не здатен виробити потрібну кількість снарядів..
Elena-eedc• 15 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
Маю на увазі, що молодь домоглася звільнення тої старої гебешниці.
Ага. А хто цією молоддю керував?
Mrs.Ochmonek• 15 ноября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Фаріон то стара комуняка ,яка дуже швидко перевзулася. На якій мові вона розмовляла за сересеру?????цим все сказано. А де вона була 30 років???? Якщо б пані Фаріон з таким завзяттям українізували суспільство всі роки незалежності,більш ніж впевнена що за цей час не залишилося би українців які не знають української мови. Її ще потрібно притягнути за булінг, за те що будить дітей і заставляє свого внука цькувати інших
Це про вас все сказано вашим постом - ви нічого не знаєте про Фаріон, окрім трьох- п´яти заголовків.
Mrs.Ochmonek• 15 ноября 2023
Ответ дляElena-eedc
Ага. А хто цією молоддю керував?
Ті самі куратори, які і організували це все.
Sova splushka• 15 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви у своєму бажанні захистити кумира межу-то не переходьте. Вже і українські студенти у вас провокатори, які невинну фаріон образили?
Mrs.Ochmonek• 15 ноября 2023
Ответ дляSova splushka
Українські студенти - різні.
Elena-eedc• 15 ноября 2023
Ответ дляSova splushka
Ну так попробуйте собрать на протестный митинг против увеличения тарифов, например. десять соседей. В военное время. Студенты - сцыкло, знают, что если не то скажут - светит армия, а там парней много было.
Ответ дляlilu1990
Брехливе, але й у нього проблем всередині країни вистачає
У меня другое мнение. Страна, у которой проблемы не будет скупать продовольствие в огромных количествах, депенговать всем цены и изучать нейтрино.
Не верю китайцам, они нам готовят судьбу или рабов, или консерв
Люсильда.ua• 16 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Вірю в смерть пу
И я ВЕРЮ! помните мне ещё в конце августа пу умирающим снился? Я вижу вещие сны. Правда, прям в то утро от продолжительной болезни умер мой сосед.... Не дожил до своих 50 лет. А юбилей у него должен был быть...7 октября. Вот я тогда и списала смысл сна на ту смерть. А может в нем был и другой смысл?...
Где-то в новостях или по ТВ за послдение недели Пу мелькал? Может были встречи с иностранными представителями? Может обращение к гражданам рассеи?
Сейчас явно к НГ готовят нового клона, чтобы речь массам толкал. А старого - в морозилке хранят))))
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Українські студенти - різні.
Как и тут ’украинки’ ага. Смотрим на темы и дописи. Но главный враг фарион и гляньте как выделено -хоть одна хорошая новость!
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А я хіба про снаряди кажу?
ні, але снаряди - це взагалі найпростіше, а виявляється що і цього, і навіть не ми, а ЄС з їхніми можливостями - не може. Що вже про нас казати
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Мені іноді здається, що ви і є Фаріон
)) У мене і 1% знань Фаріон нема, на жаль
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Змусили Фаріон ображати військових привселюдно?
ой, знову одне і теж
Ответ дляKusalochka
Да вы что? А может у неё с головой не окей? А то её работа на кремль как-то не вяжется со всем списком её поделок. Я эту особу не люблю. Но справедливость должна быть одинакова для всех. Иначе завтра кому-то не понравится что говорю я. Какая статья ’розкол суспільства ’? У нас свобода слова.
Свобода до тих пір, доки то слово чи дії прямо не шкодять іншій особистості. Чи ви не в курсі, що через її патякання був заарештований русаками хлопець, що просто підтримку їй висловив, а та тупа хвойда то все оприлюднила як є?
Ответ дляlilu1990
А ви думаєте, вони про нас будуть переживати більше ніж про свої інтереси?
Їхній головний інтерес зараз, щоби дич не захопила світ.
Забагато на поступки йшли, не хотілось ескалації, з зони комфорту виходити. Дич розпараввила крила, стає все наглішою.
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ой, знову я ворог. Куди там. Святу корову чіпати не можна.
Ну какая святая корова))) но для Вас не уничтоженные за сегодня орки или смерть пуйла ’хоть одна хорошая новость’))) это так многозначительно)
Ответ для vihola
Щось я вже в тому не впевнена, чесно кажучи. Близький Схід у вогні, їм не до України. А Росію уже виснажили сильно, хоч і не до кінця. По моєму їх тягомотина у нас влаштовує. Повбивали стільки народу - що наших, що кацапів. Гроші витрачені недарма.