Ну що, Фаріон таки звільнили з посади професора Львівської політехніки. Хоч якісь гарні новини.
Сі та Байден там світ навпіл ділять:
Си Цзинпин заявил, что возможный конфликт КНР и США повлек бы за собой "невыносимые последствия" для обеих сторон, а мир достаточно велик для процветания обеих стран.
Цікаво, яку роль вони нам відвели і які території. Про росію то зрозуміло - бути шавкою Китая.
У мережі досі мусоляться слухи про смерть Пу. Хочеться вірити, що воно таки здохло.
Сі та Байден там світ навпіл ділять:
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Чого в бан? На вас уже хтось пожалівся?
Ага.в нескольких темах сегодня аншлаги у ущемлённых)))
Ответ для vihola
А за фаріон сьогодні молилась вже? Чи виключно за кацапів молишся?
За те щоб їй бог дав мудрість далі не розганяти між українцями ненависть.
Я у фейсбуці їй написала що не згодна з її думкою. Мені її якась фанатка написала щоб я не паплюжила українську мову бо побачила що я із кр, написала, що я вузькощелепна
Але її дописи зразу потерли.
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ для vihola
Этодругое))))
Ответ дляlilu1990
Але її дописи зразу потерли.
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
’Молилась ли ты на ночь.Дездемона?’ (С)
Сори.просто цитата из классики вырвалась
Ответ дляowl62
Так Ви . Писали, що в раші почав праювати такий завод. ( тему треба ж розпочати) Потім через пост питання де в нас такі заводи, де.Надіялись, що хтось для прикладу скаже де, ще й адресу назве
Це риторичні питання. Бо кацапи уже цілий завод організували та багато ще чого. Я не випитую адреси, імена чи явки. Мої брати страждають від кацапських ланцетів в окопах. То де наші ланцети і наша армія дронів? Нам до їхніх ланцетів дуже далеко. Чому так?
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляowl62
Пішли щелепи ремонтувати?
Да они не ремонтируемые))))
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
У Вас тема о ланцетах и группах для реабилитации военных или опять главная Ваша забота фарион?
Ответ дляlilu1990
Вихваляєте ’другу’ армію світу? Думаєте хтось місцезнаходження заводу скаже?
Ответ дляowl62
Так вихваляєте ж кацапів, які вони до зубів озброєні, а чомусь пройшли тільки 20 км. Не знаєте чому?
А хіба вони не озброєні? Чого вартує історія піхотинця, який підірвався на міні, потім його вразив дрон, а потім по дорозі в стабілізаційний центр ще один дрон який убив медикиню.
Ответ дляlilu1990
Це від душі, для любителів подвійних стандартів.
Тобто, до кацапа ти ставишся з розумінням, маєш емпатію, вважаєш людиною, жертвою пропаганди, молишся за кацапа, прикриваючись святим письмом.
А співвітчизник, який кацапа ненавидить тебе дратує, молитись за нього бажання не виникає, всі цитати з Біблії в момент відшибає, від душі християнки хрєни лізуть.
Ответ для vihola
Мене не дратують ваші почуття, ви маєте на них повне право, тільки мені їх не навязуйте. Я маю право на власні почуття.