Давно в мене не було такого почуття і не хотілось чогось такого банального і простого. Це любов з першого погляду))
Ответ для_Alekssandra_
Тимберленды у меня есть осенние, на тракторной подошве, зимой с шерстяными носками я в них не мерзла, но чуть скользко и невозможно ходить, суперскользкие.
Может в зимних моделях не так, конечно.
Дякую. Така підозра плюс вага - мінус один із варіантів ткпер)
_Alekssandra_• 15 ноября 2023
Ответ дляWitty
Вес не чувствуется на ноге при носке. Ноги не устают совсем.
Тутти-фрутти12• 16 ноября 2023
Ответ дляEvga32
Так вам же ніхто й не радить їх брати, чи не так)
Маю правовисказати тут свою думку, ви ж створили темку не для избраных..