Весняний Марафон• 16 ноября 2023
Простые мечты. По следам темы про нишевые духи
Я в той теме отписалась тоже.
Мечтаю принять ванну (никогда не делала этого).
Мечтаю о чайнике и хорошей сковородке, на которой не прилипает.
А кто-то мечтает о хлебе и воде.
Про импланты, брекеты и др.вопросы здоровья не мечтаю, это не мечты в моем понимании. Это желание быть здоровым, это другое.
А о чем простом Вы мечтаете?
А кто-то мечтает о хлебе и воде.
А о чем простом Вы мечтаете?
Запасная спина• 16 ноября 2023
От зараз найбільша мрія це сапожки Kassandra шкіряні, я вже 3 роки на них дивлюся і ніяк не можу купити, а вони з кожним роком дорожче і дорожче
Весняний Марафон
• 16 ноября 2023
Ответ дляЗапасная спина
Я даже фирмы такой не знаю.
А чем они хороши?
Запасная спина• 16 ноября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Я даже фирмы такой не знаю.
А чем они хороши?
Наш виробник. Маю одну пару, ну років 5-6 їм, вже на вигляд так собі, але ще буду носити.
Настасья Пицун• 16 ноября 2023
Мої матеріальні бажання шафа в коридор та зробити балкон. Чоловік мріє про авто, тому в нас завжди спори з цього приводу. Але гроші все рівно йдуть на лікування, бо вилазять хвороби, а діагностика недешева, потім лікування. Не думала, що після 30 почнуть вилазити проблеми зі здоров´ям. Боюсь уявити, що буде після 40.
Ответ дляЗапасная спина
Ой, в них взуття не зручне. Купила красиві ботильони, ходити в них не можу, дуже жорстка подошва, сестра туфлі, та сама проблема
Запасная спина• 16 ноября 2023
Ответ длявре_Динка
В мене сапожки типу уггі, мені зручні.
Ms. При теле• 16 ноября 2023
Ответ дляЗапасная спина
До речі теж якось дивилась на них у Всі Свої, гарна якість на вигляд, добротні такі!
Ще з укр. виробників, але дешевше мені Gem сподобався. Купила на розпродажі шкіряні Демі черевики, вже 3 сезон ношу, поки що чудово виглядають.
Якщо в Києві- у них є офлайн магазин, я там і купила.
Ms. При теле• 16 ноября 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Не накручуйте, то просто період такий.
Треба просто залікувати все.
Хоча самій недавно стукнуло 30 і почалося за буквально кілька місяців, вибачте, як не срачка, так болячка
Треба просто залікувати все.
Запасная спина• 16 ноября 2023
Ответ дляMs. При теле
Я далеко від Києва, в прифронтовій під Донецькою обл. Тільки онлайн можу придбати.
Мексиканочка• 16 ноября 2023
автор, старайтесь всё-таки осуществлять свои мечты. Они у вас не такие уж и дорогие, даже если кажется обратное. Деньги всё равно утекут... Женщине это очень нужно окружать себя вещами, которые ей приятны. Важно для ее психики и для атмосферы в ее семье )
Шаманю второпях• 16 ноября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Ну, у кого семья большая, то 26 см ни о чем
Та ладно, в мене сім´я 6 чоловік і мені такої сковорідки вистачає
Фокус-Покус• 16 ноября 2023
Мечтаю о финансовой стабильности, возможности много путешествовать , иметь собственную недвижимость в тёплой стране
Плекаю думи• 16 ноября 2023
Ответ длямаминаБубочка
Мрію про нішеві парфуми. Дорожче ніж 1500 ніколи нічоно не було. І вічно все сама. Мрію про смарт годинник чи класичний.бо в мене звичайний фітнес браслет. А на інший треба викласти від 7 тис грн. З цими цінами...
Мрію про хоч середній достаток, бо коли ти нічого не можеш собі дозволити, то це все паганить...
я шокую певно - у мене парфюмів НЕ з Ейвона не було ніколи
Зараз прикинула - то вартість до 300грн
І взагалі не парить
Так... які ж ми, люди, різні
Зараз прикинула - то вартість до 300грн
І взагалі не парить
Так... які ж ми, люди, різні
Плекаю думи• 16 ноября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Нет ванны.
ой, то взагалі не проблема
будете десь на відпочинку - поплаваєте в ванній і джакузі
Плекаю думи• 16 ноября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
У Вас семья воробьев?
Сколько картошки можно пожарить на 1 сковороде 4 взрослым людям? По 50 грамм?
ми смажемо порціями
Плекаю думи• 16 ноября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
О, да!
Я второй год хожу в б/у, что взяла в дар.
Заказала сейчас с Али по акции кроссовки за 200 грн. Посмотрим, какие приедут
повірте, Авторе, таких як Ви - багато
Я вже другий рік ходжу в одежі, які брала на гуманітарці
Купую лише труси і носки собі (пардон)
Не парюсь, то не головне в моєму житті
Купую лише труси і носки собі (пардон)
Не парюсь, то не головне в моєму житті
Шаманю второпях• 16 ноября 2023
Чайник і сковода це не мрії, це те що пішов і купив, тим паче не обов´язково брати супер дорогі.Я от пару неділь нила що мені треба куртка, то пішла в день завозу в секонді купила і довольна ))
Электричка• 16 ноября 2023
Я несколько лет без ванной жила. Я просто бредила мыслью, чтоб полежать в ванной. С солью, ароматной. Когда дорвалась наконец до ванной, то там и уснула счастливая))) как мало для счастья надо
маминаБубочка• 16 ноября 2023
Ответ дляПлекаю думи
Зараз прикинула - то вартість до 300грн
І взагалі не парить
Так... які ж ми, люди, різні
Зараз прикинула - то вартість до 300грн
І взагалі не парить
Так... які ж ми, люди, різні
з Ейвона є одні- Тумороу. але є дуже велика різниця коли жінка пахне ДОРОГИМИ парфумами,а коли ейвоном.і це дуже відчутно. дорогі смачні шлейфові парфуми це точно не про ейвон. ніша це статусні парфуми. не уявляю щоб жінка з дорогого авто,у дорогому вбранні пахнула ейвоном. але хочеться мати таких хоч 5-10 мл на якийсь вечір.
МЧСница• 16 ноября 2023
Возьмите чайник /сковороду в оплату частями . Брала как то кастрюлю ,платила по 114 грн в месяц.
Гуру троллинга• 16 ноября 2023
Ответ дляВапщета
кстати, у скетчерс 41 - это 28 см стелька. вам точно нужен 41?
26/26, 5 это их 6 или с половиной
Жена миллионера• 16 ноября 2023
В эпицентре по 500грн сковородки. Отличные. Крафт чёрные.
Я духи хочу, и могу и жмёт.
Гуру троллинга• 16 ноября 2023
Ответ дляВапщета
у меня много скетчерс. а вот одни сандалии не удобные. очень набивают большой палец. хотя красивые, гады
Я одни в секонд купила, сносила. Мечта, нашла такие в продавалке за 1400 секонд
Липка-прилипка• 16 ноября 2023
те нишевые парфюмы всегда можно бесплатно потестить в магазине, любые , даже те что на распив не по карману
или купить нишу на распив немного из более бюджетных
Липка-прилипка• 16 ноября 2023
Ни о чем бытовом не мечтаю. Из такого все есть, чего нет куплю, чего не могу купить - перебьюсь
Только о том, чтобы мы победили и война закончилась