Карапулька• 16 ноября 2023
Прага или Вена? Где провести Рождество?
Девочки - путешественницы, куда бы вы с большим удовольствием поехали на несколько дней на Рождество? В Прагу или в Вену? Не были ещё ни там, ни там.
Есть ещё вариант - Париж, но там поездка всего на 2 дня, а в первых двух случаях на 4.
Где вам больше понравилось?
Love_Love_Love_• 16 ноября 2023
Я б вибрала Прагу
Немає такого більше/менше вони всі по своєму класні
Love_Love_Love_• 16 ноября 2023
Ответ дляСовбез
На само Різдво скоріш за все буде все зачинено, принаймі в Вені.
У Відні*
Говорю відверто• 16 ноября 2023
Ответ дляСовбез
А в Артерії ?
Яйцеголовая• 16 ноября 2023
У Відні було круто, хотіла фотки показати, але там скрізь я :) Короче, все у вогнях, краса неймовірна на кожному куточку, ярмарки з різдвяною тематикою.... Просто неймовірні спогади.
Я за Відень!
Светка-пипетка• 16 ноября 2023
Люблю й Прагу, й Відень. Якщо ще не були ні там, ні там, починайте з Праги.
НаБалКоніХодять• 16 ноября 2023
У Празі гарно, але людей якось занадто забагато навкруги, у Відні може меньше?)
Карапулька
• 16 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Мы будем с тургруппой 50 чел))) поэтому люди, как ни крути, вокруг будут))
Фіфачка• 16 ноября 2023
Не знаю как в Праге, в Вене не протолкнуться уже с начала декабря, очень много народу абсолютно везде
Инфотуфелька• 16 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
На моєму останньому фото - це день відкриття ялинки. Тоді було дуже багато людей. Були потім першого січня, то було значно вільніше.
ДолькиКабана• 16 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Коли? Саме на Різдво? 25 грудня? Мені подруга сказала яка в Чехії живе давно вже що там на свята все зачиняється і всі сидять по хатах. Отже де погуляти навіть не знаю...саме в день Різдва
Инфотуфелька• 16 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
От чего здесь можно кончить? Обведите
Beauty is in the eye of the beholder
Скоро_вчера• 16 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
От чего здесь можно кончить? Обведите
Тереться в толпе об незнакомых людей 🤣лично я очень не люблю такие толпы на праздники.
Скоро_вчера• 16 ноября 2023
Лучше ехать до или после. В Стокгольме попали именно на Рождество. Приехали и почти все закрыто. В праздник у всех выходной, включая продавцов на ярмарках)
Love_Love_Love_• 16 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Не меньше, там просто площі більші
Карапулька
• 16 ноября 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Муж выкроил мини отпуск, как раз, на Рождество (( да и у нашего туроператора туры в этот период только с 22по 26.
Працівниця року• 16 ноября 2023
Була в Празі на НГ (задовго до війни), не дуже сподобалось, занадто багато людей, величезні черги, натовп страшний.
У Відні була не на празники, а в звичайні дні, дуже сподобалось, взагалі Австрія сподобалась набагато більше, ніж Чехія. Але в Австрії на празники не працюють магазини, тільки різдвяна ярмарка (про Чехію точно не знаю).
personality• 16 ноября 2023
Відень однозначно. Мені Прага більше нагадує Львів (да, да, можете починати плюватись), а от Відень це щось дивовижне і казкове. Цікаво який праттер на Різдво?
personality• 16 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
В саме свято нічого не працює по всій Європі. Ми були попали на день незалежності Хорватії- ти хоч трісни все зачинено. Хоча на день незалежності у Кракові було досить багато відкрито і магазинів і ресторанів. На Різдво все буде зачинено 10000%. Я б їхала числа 15.
маска Ілона• 16 ноября 2023
Вена шикарна, очень помпезный город, но мне по душе больше Прага🤷♀️
пу_пугренчик• 16 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Ярмарки всі працюють на Різдво й ресторани в туристичному центрі. А те, що хтось сидить дома /їде з Праги в ці дні, це величезний плюс. Також за Прагу, там на Різдво дуже атмосферно