Стефанія• 16 ноября 2023

А якщо чесно: є ті, у кого у дитини МАКСИМУМ 5-6 балів, але волосся не рвете?

Дівчата, тема просто поговорити
Сиджу, думаю - може не силувати дитину?... Ну буде у нього його 4-5-6 балів (в перекладі "на наше" - то трійка - з натяжкою чи тверда) і буде?..

Якщо щось не дано // щось НЕ ХОЧЕ робити // багато в чому ліниться, то за умови що вже і сварила, і пояснювала, і просила, і молила..... забити?

п.с. 6 клас. Уроки з дитиною НЕ вчу, але активно контролюю факт їх виконання, за потребою все пояснюю
НеКонец-Света• 16 ноября 2023
это я. Еще и прогульщик. Но таки школу окончил, потом сам пошел поступать в универ, сам оплачивал. Тоже закончил. Особо не учился, деньги сдавал на сессии, свои конечно, не мои. Сейчас работает

аромат Жука• 16 ноября 2023
Я училась на 2-6 по 12 баллке, все в жизни отлично)
автор Стефанія • 16 ноября 2023
Ответ дляФрикаделька
Много знакомых? И они тут сидят?)
ну троє дівчат знайомих є тут, вони активні порадниці
автор Стефанія • 16 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Я бы посмотрела самые важные предметы и наняла репетиторов, например математика, укр мова, английский. Если не читает, можно аудио книги слушать, смотреть фильмы по теме, на спектакли ходить в театр. Это и интересно, и не скучно. Природа или что там в 6 классе, биология, география находите ему видео на ютубе по теме, их там масса, а потом на сайте Наурок тесты по теме, пусть попробует, может ему понравится. Я все время так с сыном практикую. Мой в 5 классе, учится хорошо, но я сразу наняла репетитора на польский, потому что сама не смогу помочь с этим. В 6 классе в начале года еще реально подтянуться. А вот в конце 7 уже врядли.
Дякую за практичну пораду
автор Стефанія • 16 ноября 2023
Ответ дляРожайтретьего
Ну якщо дитина звикла до того, що ви працюєте за неї, то в цьому ваша вина.
Ціль - навчити працювати самостійно
Моя дитина НЕ МОГЛА привичитися до того, що я роблю щось за неї
Тому що від народження у мене була ціль - аби дитина могла самостійно прожити в цьому світі якщо мама ’кирдикнеться’ (умовно)

Я ж писала вже - я просто НЕ розумію як дитина, отримуючи щоразу відмови в тому, аби за неї мама писала-плясала, не полишає ентузіазму - і з новими силами істеричить на цю тему...........
автор Стефанія • 16 ноября 2023
Ответ дляаромат Жука
))))
Рожайтретьего• 16 ноября 2023
Ответ дляСтефанія

Ну бо в кінцевому випадку ви це робите за неї
От і все
Leeloo_aloha• 16 ноября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
У моєї знайомої дитина погано вчилася. Не хотіла вчиться і все. Але любила малювати. Стала маляром декоратором. Має з.п. 50 000.
Моя однокласниця погано вчилася. Стала перукарем і теж добре заробляє. Але не знаю скільки.
Мій племінник двоєчник. Став футболістом.
Цих людей об´єднує те, що їх батьки не силували до навчання, а підтримували їхнє захоплення і люди знайшли своє в житті призначення.
То все не ваші приклади, а інших, де ви бачите результат і не знаєте докладених зусиль батьків і дитини.
автор Стефанія • 16 ноября 2023
Ответ дляРожайтретьего
От і все
дивна у Вас логіка
(впрнципі - факт її відсітності в данному випадку)
за дитину НІХТО НІЧОГО ПРИНЦИПОВО НЕ робить

ГейСюда• 16 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
так, хист виключно до творчості. прикладної

все інше - математика, іноземна і рідна мови, література, природа з географією - все погано(((
Може спробувати побалакати- як дитина бачить своє життя в майбутньому, чи бачить чим бажає займатися в дорослому житті, можливо хоче будувати чи машини ремонтувати а ви будете засмучуватися з-за його математики з літературою, також є психологи котрі своїми тестами виявляють у дітей хист до майбутньої професії- спробуйте, поки дитина сама не схоче ваші бажання дитині не допоможуть
автор Стефанія • 16 ноября 2023
Ответ дляГейСюда
дякую.
Говорили-балакали - бачить себе в цій, творчій, професії
Я правда навіть гадки не маю ЯК прилаштувати в подальшому житті це його хобі, але... Тут без сумнівів - підтримую всіляко (коштів на то йде багато), і буду підтримувати вподальшому!
ГейСюда• 16 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
дякую.
Ви - Мама з великої літери, якщо підтримуєте своє дитя!
Ку ка ку ка ку• 16 ноября 2023
Автор, сын был на хорошистом до 10-го класса. Потом пандемия, война. Скатился. В аттестате алгебра-геометрия 5 баллов, физика и химия 6. Причем до этого были 8. Поступил на бюджет в ВУЗ на электротехнику и получает повышенную стипендию. Но сын - умный. Только очень ленивый и онлайн-обучение лень усугубило.
Летала_НаМетле• 16 ноября 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Тут ви теж праві. Висновок зробила лише з того, що казали батьки про своє відношення до навчання.
Своїх дітей я теж не загружаю навчанням. Старша дочка відмінниця і я взагалі не знаю навіть що вона там вчить.
А молодшій навчання дається дуже важко, але вона займається балетом і її щосереди доводиться забирати з останнього уроках, щоб не запізнитися на танці. Я обрала для неї в пріоритеті танці, бо це робить її щасливою, а там вже як буде, так буде.
автор Стефанія • 17 ноября 2023
Ответ дляГейСюда
Ні, мені до мудрості і витримки як до неба рачки....
Але дякую!