Мороженная курица• 16 ноября 2023
Петли для полотенец. Как их делаете вы?
Я чёт зависла. Накупила банных полотенец и для ног/лица , а на них нет петель. Я ж подозреааю есть какие-то штуки для этого.. какие?
Намазюкана нішою• 16 ноября 2023
В смислі петлі? Для чого? Вони і так на гачок нормально вішаються
Мороженная курица
• 16 ноября 2023
Ответ дляНеправдиша
дырочки прорежьте.
...... вы такая остроумная (шутка)
Мороженная курица
• 16 ноября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Ну у меня хромированные. Соскальзывают.
Амелі на мілені• 16 ноября 2023
Я пришиваю резинку, мені так зручно, велмчкньку петельку роблю, для різних гачків щоб підходило
Мороженная курица
• 16 ноября 2023
Ответ дляТаракашечка
Вы про это?
Не пользуюсь таким, но у меня есть))
О! Как ЭТО называется???
Таракашечка• 16 ноября 2023
Ответ дляМороженная курица
О! Как ЭТО называется???
А на картинке не видно?))
Живчик-счастливчик• 16 ноября 2023
Никогда не было никаких петель на полотенцах. Лицевые просто висят на крючках (хромированных), не падают. Банные на длинных штангах висят, без крючков.
Мороженная курица
• 16 ноября 2023
Ответ дляТаракашечка
А на картинке не видно?))
Блин, не заметила, спасибо
бЭйбА• 16 ноября 2023
Користуюсь такими, але вони банні рушники не втримають. Для банних у мене вішак, щоб можна було розвісити на перекладину, а не на гачок.
Глаголиця• 16 ноября 2023
Ответ дляТаракашечка
А на картинке не видно?))
Що ви заставляєте людину читати...написалиб краще
Ушла и Пришла• 16 ноября 2023
Такі штуки колись купувала ) але вони у мене тільки для кухонних рушників. Банні просто накидували на гачок.
Броніки для Моніки• 16 ноября 2023
Я пришиваю петлю з резинки, таку як колись в штани вдягали. Вигляд не дуже, але зручно, бо петля розтягується.
А загалом люблю jusk, в них рушники вже з петлями.
Мороженная курица
• 16 ноября 2023
Ответ дляГлаголиця
От господи, та я збільшила картинку і текст просто не було видно.
Глаголиця• 16 ноября 2023
Ответ дляМороженная курица
Та не захищайте так тих гниляків...нехай вчаться на питання по суті відповідати а не базар розводити...
руки_Крюги• 16 ноября 2023
Ответ дляУшла и Пришла
У меня тоже такие. И да, огромное банное эта штука не выдержит))
Щедрик ведрик• 16 ноября 2023
Поишийте кіперну стрічку. Така з вигляду плетена ( на футболках ними внутрішню частину горловини обшивають).
Джонсонюк• 16 ноября 2023
Никак не делаю. Вешают их на кольцо или перекладинц в ванной, а на кухонные купила в Авроре за три копейки кольца-зажимы. Удобно