Белая котичка• 16 ноября 2023
Панкреатична еластаза 143 . Прийом панкреатину міг вплинути на результат ?
Під час прийому панкреатину здала аналіз калу для вищначення панкреатичної еластази і отримала результат 143ч. Чи міг прийом ферментів вплинути на результат?
неДоЖиру• 16 ноября 2023
Ні, там тваринний фермент.
Сидять на дієті, панкреатит з кожним прийомом їжі. Через місяць перездати.
Белая котичка
• 16 ноября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Ні, там тваринний фермент.
Дякую
Белая котичка
• 16 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
Гастроэнтеролог мне говорила, что не влияет
У у вас був знижений показник ?
Кастрюлька• 16 ноября 2023
Ответ дляБелая котичка
У у вас був знижений показник ?
А вы раньше не сдавали? Такой всегда был?
Теща дочки• 16 ноября 2023
Гугл:
Замісна ферментна терапія (панкреатин, креон) не впливає на концентрацію еластази.
Белая котичка
• 16 ноября 2023
Ответ дляТеща дочки
Гугл:
Так, теж читала ) але ще десь бачила інформацію, що краще не приймати ферменти кілька днів до аналізів , тому намагаюсь далі зʼясовувати)
Экспертиза• 17 ноября 2023
Смотря сколько вы его принимали. Посмотрите на сайте, там где анализ этот написано, что на него влияет. В принципе пишут, что нет, но зависит от дозы.