Бабка-ежика• 17 ноября 2023
Лупілу 86/92 повномірний?
Чітко йде на зріст від 86 до 92?
Тантрический кекс• 17 ноября 2023
Дивлячись що саме вас цікавить та яка комплекція у дитини. В нас був комбез типу зимовий, як на мене більшомірив (на розмір чи на половину), лосини з хутряним начосом 86-92 мала носила чи то після 92, чи на 98 вже. Кофта ще була але мала не носила, то не пам´ятаю точно, але здається теж більша за розміром. Дитина середньої статури
Атятя_тётя• 17 ноября 2023
Нет! Большемерит. На рост 90- размер 86/92 просто огромный. Через год попробую опять. У меня было много лупилу у старшего, всегда большемерили. Сейчас на младшем испытываю маленькие размеры.
Леопардові панчохи• 17 ноября 2023
Великомірний, в моєї ріст 132, носила комбез 122-128, можливо, якщо дитина повна, то буде в розмір. 86/92, буде на 92 якщо дитина крупна, якщо звичайної тілобудови, мабуть на 98