ЯяяКакаджамбо• 17 ноября 2023
Как страшно жить в другой реальности… Кто страдает многолетними депрессиями?
Как вы живете? Как сложилась ваша жизнь ?
Гага Газу• 17 ноября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Пила каву, таких лікарів не бачила мінімум 800 і ніхто не вселяє довіри, виглядають як шахраї
А что ели? Что сегодня ели
ЯяяКакаджамбо
• 17 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
Думала придут покормят хотя бы, помогут убрать,
Нікому ці проблеми не потрібні …
Гага Газу• 17 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Мені порадили психіатра … прийом 3 тис, наступний 1200… мені стало вже погано від цих сум. По направленню теж лікувалася і теж потрібні гроші
Идите пока бесплатно....но главное режим дня, ...пробуйте ..
Гага Газу• 17 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Нікому ці проблеми не потрібні …
Вы просили?, пожалуйста попросите, не стесняйтесь
Гага Газу• 17 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Нікому ці проблеми не потрібні …
Что вы ели сегодня
ЯяяКакаджамбо
• 17 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
Це вже як остання надія той психіатр, він припускає , що у мене біополярний розлад . Чоловік оплатив, але для нас це недешево …
ЯяяКакаджамбо
• 17 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
Фактично немає кого…
Гага Газу• 17 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Так а почему нет у меня тоже
Гага Газу• 17 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Фактично немає кого…
Вы не отвечаете, что ели сегодня
ЯяяКакаджамбо
• 17 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
Что вы ели сегодня
Я відповіла вище. На ад сильно поправилась , треба якось скидати , а нічого не виходить…
ЯяяКакаджамбо
• 17 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
Вы не отвечаете, что ели сегодня
Трохи сиру з сметаною , чай, яблуко. Вода біля мене, постійно пʼю
Замороженная селедка• 17 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
Вы не отвечаете, что ели сегодня
А яке це має значення?
12 галюцинаций• 17 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
А что ели? Что сегодня ели
Нічого, десь о 13 шлунок захоче
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Когда жить больше не хочется… когда елементарно трудно помыться, приготовить кушать, когда живешь полноценно пару месяцев в году
Потрібен режим, мені тільки це допомагає.
Обовʼязково бувати на свідому повітрі перед сном. Якщо чуєте що накатує тривога і думки погані - йдіть гуляти і мінімум 40 разів робіть глибокі вдихи і видихи. Спорт, танці або що піднімає дофамін. Ну і пошук цілей до яких ідете, без сенсу життя толку не буде
Ответ для12 галюцинаций
Нічого не шахраї, я обирала на док.юа, все ок, поговорили і виписали препарати. В той же день я нормально спала і вже стало легше.
Вам ніхто і і нічого не подобається через депресію
12 галюцинаций• 17 ноября 2023
Ответ дляAlianna88
Онлайн проводили консультацію, чи ходили до них
Ответ для12 галюцинаций
Ходила ногами в приватну клініку, сестра випхала, бо у мене вже були суїцидальні думки.
Гроші треба вам позичити чи попросити, без лікування з цього стану не вийти. А в такому стані ви не зможете ні працювати ні заробляти нормально. Це замкнене коло,яке треба розірвати
Просериарила молодость• 17 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Тут нельзя делать допущенной.
Если у вас БАР, то вам нельзя принимать антидепрессанты
А только стабилизаторы настроения
Если депрессивный эпизод, то подбирать антидепрессанты.
Но простите автор, у вас и у девушки, что отписывается, очень похоже, что у вас есть вторичная выгода от этого состояния. Очень уж ответы такие. Подумайте, зачем вам нужно болеть?
А только стабилизаторы настроения
Гага Газу• 17 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Вам есть надо кашу и овощи с мясом, а не худеть
Гага Газу• 17 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Кофе не еда
Гага Газу• 17 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Чуть чуть не считается что будет на обед, ? И жду фото обеда
Гага Газу• 17 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
А яке це має значення?
Очень даже.,все связано
Гага Газу• 17 ноября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Нічого, десь о 13 шлунок захоче
А вы уже приготовили?
ЯяяКакаджамбо
• 17 ноября 2023
Ответ дляAlianna88
З першого дня легше? Ви не знайомі з тяжким станом, на щастя
ЯяяКакаджамбо
• 17 ноября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Тут нельзя делать допущенной.
А только стабилизаторы настроения
Яка вигода може бути від хвороби? Коли ти не живеш повноцінним життям і не радієш життю ?
ЯяяКакаджамбо
• 17 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
Зварю шматочок мʼяса, салат з капусти. Чай чи кава
Просериарила молодость• 17 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Рідні не піклуються про вас, поки не захворіти
Можно дозволите не йти на не любиму работу, з якої не наважитися звільнитися
Можно маніпулювати цим станом
І багато іншого...у кожного своя історія.
Можно маніпулювати цим станом
Гага Газу• 17 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Как дела? Начали варить?
Гага Газу• 17 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Жду фото отчёт