Мишка-шалунишка• 17 ноября 2023
Почему вы развелись с мужем?
И когда угасла любовь окончательно?
Результат:
вже голосів:
23 (36.51%)
Другое
9 (14.29%)
Алкоголь/наркотики/игромания
9 (14.29%)
Насилие/абьюз
8 (12.7%)
Бедный
7 (11.11%)
Не сошлись характерами
6 (9.52%)
Измена
1 (1.59%)
Болезнь
Меня не звали• 17 ноября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ви навіть в страшному сні уявити собі не можете масштаб тієї жадібності, він рахував яйця в холодильнику, він їв прострочене, він заморожував борщ, щоб не виливати, він верещав, що щороку взуття дитині купляю, що рюкзак купую, бо він з пакетом вчився, а я така неекономна, це при тому, що я працювала, він жив на мої гроші, брехав про свою з/п, рахував і перевіряв чи не багато я їм, а потім після розлучення він купив будинок за Броварами.
Он так изменился после свадьбы? Я просто пытаюсь понять, за что Вы его полюбили изночально...
Ждун с Нибиру• 17 ноября 2023
Ответ дляМеня не звали
Коли жлобство видають за економію, воно якось не так печально виглядає, не розгледіла, з мамою гарні стосунки були, думала, що і до мене буде так...
Меня не звали• 17 ноября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Понятно... Скрывал свою сущность... Поздравляю Вас с освобождением от этого брака)
Виправлялочка• 17 ноября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Манипулятор был. Всё время от меня типа уходил, а я просила вернуться. И вот настал тот день, когда не попросила
Блин))
Как мне это знакомо))
Мало того, я ещё и специально довела до скандала, ну так чтоб захотел уйти и фсьо))
А я и не просила))
12 лет прошло - ни разу не пожалела)
Как мне это знакомо))
А я и не просила))
12 лет прошло - ни разу не пожалела)
Виправлялочка• 17 ноября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Кошмар!!!(((
Сколько вы мучались так?