Дама_с_коготками• 17 ноября 2023

Введення дому в експлуатацію і субсидія.

Вітаю, шановні учасники! Земельна ділянка оформлена на свекра, на ній будуємо дім, плануємо введення дому в експлуатацію на свекра, потім свекр відразу пише дарування у нотаріуса на чоловіка . Питання у наступному: дім буде числитися на свекрові пару днів, поки буде оформлення у нотаріуса дарчої, чи не відберуть субсидію у родичів після оформлення дарчої. Знаю, що право власності відразу переходить. Але як бути з цими двома днями🙄Наразі є субсидія, в який будинок не зазначений. Вони дуже переживають з цього приводу. Свекр Інвалід 2ї групи, свекруха - пенсіонерка. Дякую заздалегідь. Мирного неба.
Знову Я• 17 ноября 2023
А ви впевнені, що за 2 дні можна вирішити питання про перехід права власності?
Ну і виникає питання з боку органів, які надають субсидію: про яку субсидію може йти мова, якщо людина збудувала житловий будинок?
Правильніше було б переоформити землю на сина і йому вводити в експлуатацію будинок і реєструвати за собою право власності
Також як адвокат звертаю увагу на те, що по договору дарування будинок - особисте майно вашого чоловіка

Не виправдовуюсь• 17 ноября 2023
А шо там переживати? За такий подарунок, якщо не дадуть на пів року, то ви комуналку за них оплатіть.
Вакцениро Вона• 17 ноября 2023
Мене би більше б хвилювало, що після таких дій, ви не маєте прав на цей будинок
Голодаю• 17 ноября 2023
Цікаво. Тут недавно хтось із ВПО писав, що вирішили купити будинок, то нотаріус з них затребував довідки про доходи. А тут субсидіанти цілий будинок будують на сотні тисяч грн...
Манкоголік• 17 ноября 2023
В найхудшому випадку, ви просто допоможете сплатити комунальні свекрам. Мені, теж здається, якщо люди збудували будинок, то яка субсидія може бути.
Послушная• 17 ноября 2023
Дивіться, щоб ви самі себе не перехитрили. А то свекри з сином розберуться, а ви потім створите тему, що все вклала в будинок, а права на нього не маю.