Борщичок• 17 ноября 2023
Девочки, помогите умерла мама... Очень тяжело на душе
Сегодня умерла мама, единственный человек который меня по настоящему любил и понимал...
Женщина которая растила меня без отца в бедности, любила
Сердце разрывается на части, завтра прощание последний раз, плачу постоянно
Понимаю что она болела и ей было очень плохо...
Как пережить это , что делать что бы не сойти с ума, что мне делать не знаю...
Борщичок
• 18 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Співчуваю, я втратила маму 4 роки назад, і світ мій змінився, перші місяці,буле нестерпно боляче, перший рік, і зараз я часто згадую маму, іноді я лягаю на диван і згадую її, пригадаю різні моменти із життя, це єдине, що залишилося від мами, вона завжди в моєму серці.
Ви маєте зрозуміти, що мама з нами не вічно, що всі ми смертні, і ви теж помрете колись, всім нам відведений час, тому поки ви тут в цьому світі продовжуйте жити, і згадуйте маму , оплакуйте, це горе треба викладати.
Дякую за підтримку, ♥️ співчуваю вам
Борщичок
• 18 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
І у мене померла в 20 році мама в лікарні і в муках, згадувати важко😪
Співчуваю вам, моя мама теж страждала хоча в неї було таке добре серце, що навіть не уявляю за що...
Борщичок
• 18 ноября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Співчуваю.
В мене так само - в грудні буде 2 роки, як її немає, а я кожен день за неї думаю, і кожну ніч вона мені сниться.
Співчуваю вам,це так тяжко, завжди думала що це мене обмине... Хочеться вірити що зустрінемось знов ,все їй розкажу...
Борщичок
• 18 ноября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Автор, я вам щиро співчуваю, це нестерпний біль.
Дякую за підтримку, ♥️
Шкварочка• 28 ноября 2023
Ответ дляБорщичок
Мне 40 лет, но в 15 лет я была более пофигист чем сейчас ,
Сегодня сердце болит от того что потеряла единственного родного и любимого человека
Вы правы, я в 15 потеряла папу, какой-то подростковое абстрагирование от потери, а сейчас мне 37, мама тяжело больна, а так тяжело