Фантазерша• 17 ноября 2023

Що даруєте 3річним дітям до новорічних свят?

Добрий вечір.
Порадниці, выручайте будь ласка, ідеями подарунків доисвятого Миколая і під ялиночку, а то сили на фантазію відсутні.
У мене двійнята хлопчик і дівчинка 3.3 рочки.
Всім дякую!
Джонсонюк• 17 ноября 2023
2-річним теж цікаво буде послухати😌
Бутербродница• 17 ноября 2023
Мій 3-річний хлопчик хоче багато-багато-багато хотвілсів)
Гостра на язик• 17 ноября 2023
на прошлый новый год купила магнитные сказки, книжки, плей до, мозайку и мягкую игрушку это то, что зашло
Та прям багіня• 17 ноября 2023
Плей до, касса, магазин, конструктор большой, железная дорога, экскаватор, мозаика или шестеренки Кварчетти, мольберт.
KROX@• 17 ноября 2023
Ще не знаю, якісь машинки куплю, солодощі.
Гостра на язик• 17 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
о, когда сын был маленький продавались большие наборы маленьких машинок, был в восторге
Бутербродница• 17 ноября 2023
Ответ дляГостра на язик
В нас цих хотвілсів пару сотень: монтраки,ті що колір у воді змінюють,як гусінь...є набори з щенячим патрулем,і автовоз великий в якому запарковано 50 шт різних...але постійно хоче ще і ще)
Домовенок Кузя• 17 ноября 2023
Моїй 2,5 думаю мозаїку на шурупах з шуруплвеотом на батарейках але дешев удивитись не варто бо то гівно , далі вігам хатинку хоче таку з матрасиклм , червоглвий набір плей до .
Домовенок Кузя• 17 ноября 2023
І лего дупло ще
Гостра на язик• 17 ноября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
шуруповерт рано, на следующий новый год купите
Василина Семеніч• 17 ноября 2023
3річним - тобто не сліпим?
Стефанія• 17 ноября 2023
Замовила дві книжки нові, солодощів куплю, машинка на пульті. Ще щось треба, бо це на всі свята не вистачить. Думаю може лего поїзд купити, але не впевнена. В мене хлопчик 2.7
Домовенок Кузя• 17 ноября 2023
Ответ дляГостра на язик
Дякую
Домовенок Кузя• 17 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Ярких солодощів ,? Які даєте ?
Стефанія• 17 ноября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Ярких солодощів ,? Які даєте ?
Кіндер, пастила, ще в рошені були діди морози, шоколадні фігурки на паличці
Физрукая• 18 ноября 2023
мій трирічка хоче щенячий патруль і потяг томас. 1грудня буде адвент календар з щенячим патрулем, на миколая якась іграшка з щенячого патруля.
ще книжки про томаса замовила, напевно на різдво буде. на новий рік вже залізна дорога з томасом чи іншим потягом з цієї серії