младокошкина• 18 ноября 2023

Це клопи?

Здається стрибають.
Є не в ліжку, а чомусь лазять на стелі. Такі міні, що і не помітно. Невже виїжджати з квартири треба
автор младокошкина • 18 ноября 2023
Ответ дляБаррикадница
Клопи більш круглі й пласки. Мені раз довелося ’познайомитись’, покусали дитину, ще й інфекція попала. Я з той хати швидко летіла. Навіть ком.година мене не зупинила
А хіба таргани не вилазять вночі?
Бо ці тварини вдень і вночі однаково
Наталія-Ната• 18 ноября 2023
Ответ длямладокошкина
Просто їх десятки на стіні. Деякі видно якщо втикати довго на стіну
Вот когда-то нашла у себя клопа, вот , толи спал то от дохлый, но у него как видите нет таких усиков, усики это у мокриц ( у нас кстати под кошачих лотком очень много было , похожих на тараканов, они выбежали все и больше их не видела) от влаги появляются. Погуглите. Вот фото клопа собственно
автор младокошкина • 18 ноября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Да, не клопы. На тараканов похоже, а может это и мокрица
Мокрий точно ні. Вони колись у ванній в мене були. Такі срібні вузькі, це не то
автор младокошкина • 18 ноября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Мокриці знаю, точно не воно.
Може то якісь маленькі клопи..
На стелі якісь такі замотані личинки, але їх 1-2
Наталія-Ната• 18 ноября 2023
Ответ длямладокошкина
Мокриці знаю, точно не воно.
Може то якісь маленькі клопи..
Книжная вошь?
Пишу вірші, дорого• 18 ноября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Так как мы с вами не специалисты в этой сфере, то лучше обратиться за профпомощью.
Вы в Украине?
Про країну можна було і не запитувати. Мені 45+ і в Україні я за життя ніде не стикалась з клопами - ні в квартирах, ні в старих сільських хатах, ні в літніх дитячих таборах, ні в готелях/санаторіях. Теми про клопів якраз з виїздом наших біженців за кордон почали з´являтись.
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Та ви шо, а я займаюсь готельним бізнесом і не раз і не два мені з поїзда українці привозили клопів
Пишу вірші, дорого• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Цікаво, як ви ідентифікували, що то саме з потяга клопи. В них на спині логотип Укрзалізниці був, чи що?
автор младокошкина • 18 ноября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Книжная вошь?
Я вже просто не знаю, чи можна тут жити поки не знайду нове житло.
Чи завтра бігти.
Але куди?
Дитині треба готувати. Вся квартира розкладені речі. В мене з понеділка робота нон стоп.
Королева ганделику• 18 ноября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Книжная вошь?
Нет. На фото слишком увеличенная. В реальной жизни она светло коричневая, ближе к бежевому.
У автора на фото что-то черное
Королева ганделику• 18 ноября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не так давно была тема про клопов в Киеве. Там многие отписались, что в Киеве прямо бедствие с ними.
Пишу вірші, дорого• 18 ноября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
И с каких пор и откуда они, не догадывается никто? Почему их не было раньше, а вот сейчас началось ’бедствие’?
Королева ганделику• 18 ноября 2023
Мне ваши насекомые вообще не кажутся чем-то домашним. Первый/второй этаж и ветки деревьев прямо рядом с окнами?
автор младокошкина • 18 ноября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
У автора на фото что-то черное
Мені здається , що це таки сіноїд. Вони світло коричневі, а більші темно коричневі.
Блін, знімаю завтра готель і буду шукати нове житло
автор младокошкина • 18 ноября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ні, дерев нема. Але 2 поверх.
По фото виявила, що то сіноїд.
Цікаво як їх не перенести в нове житло
Королева ганделику• 18 ноября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Понятия не имею, лично не сталкивалась. Но писали, что в столице ’всегда так было’. Я запомнила, потому что меня это очень удивило.
автор младокошкина • 18 ноября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Блін. Будинку 1 рік всього. До мене в квартирі жили всього рік
Пишу вірші, дорого• 18 ноября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Не знаю, живу в Киеве 25лет, поначалу часто на съемном жила, нигде не сталкивалась. Тараканы - да, клопов - никогда не встречала.
Королева ганделику• 18 ноября 2023
Ответ длямладокошкина
Ні, дерев нема. Але 2 поверх.
По фото виявила, що то сіноїд.
Цікаво як їх не перенести в нове житло
Мы так сняли квартиру с ними, но заметили только через месяц. Потому что в основном они были на деревянных панелях, таких же по цвету.
Тест проведите - если к нему ноготь подвести, то он очень шустро убегает. Если медленно, то не сеноед.
Их не интересует ничего, кроме дерева и книг. Только в них сможете перевезти.
Я, когда съезжали, бросила коллекционное издание за тысячу баксов, потому что они в нем прямо кишили.
автор младокошкина • 18 ноября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Так, вони швидкі.
Але чомусь лазять саме по стіні - де побілка і біля плінтусів, ну і на підлозі.
А вони кусались?
автор младокошкина • 18 ноября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Скажіть, Ви коли їх виявили - жили ще в квартирі якийсь час чи одразу з´їхали?
Королева ганделику• 18 ноября 2023
Ответ длямладокошкина
Так, вони швидкі.
А вони кусались?
Нет. Они вообще не вредят, просто мерзкие. Плинтуса очень любят, потому что дерево опять же. А вот на полу ни разу не видела
Королева ганделику• 18 ноября 2023
Ответ длямладокошкина
Еще месяц-два жили точно. Нам деваться некуда было. Квартира, кстати была конфетка, с красивым ремонтом.
автор младокошкина • 18 ноября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
А на стінах були? Капець, не знаю як пережити знову пошуки житла і переїзд
Королева ганделику• 18 ноября 2023
Ответ длямладокошкина
Только около плинтусов и деревянных панелей
автор младокошкина • 18 ноября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
А в мене саме по стіні. Або вона якось їм пахне, або то не ті жуки
Королева ганделику• 18 ноября 2023
Ответ длямладокошкина
На ваших фото они мне не очень похожи, слишком тёмные и усатые.
И это точно не молодняк тараканов - у них нет шеи, а у ваших есть.
Блин, зачем я вообще сижу в этой теме, у меня фобия, боюсь любых насекомых (
автор младокошкина • 18 ноября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Блін, і що це тоді.
І в мене фобія, ужасна((((
Королева ганделику• 18 ноября 2023
Ответ длямладокошкина
Блін, і що це тоді.
І в мене фобія, ужасна((((
А они только в комнате или во всех помещениях?
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Елементарно, я знала хто до мене заїхав і на чому він приїхав