Зеленський сказав, що прийдеться соцвиплати скорочувати. А потім що? Працівники навчальних закладів, медики....Дівчата, хто хоч трохи розбирається, поясніть, якого масштабу дупа нас чекає? 90-ті чи гірше? Що буде з курсом валют?
Ответ дляlith_oops
Насправді не дуже круто, в мене приятелька в Австралії. Не купиш звідти нічого і не продаш, бо дорога золота виходить. Звичайні речі, до яких ми звикли - не дуже доступні.
Ще й житло коштує як в Каліфорнії, якщо не дорожче....
Так, і мінімальна вартість робочої візи -5тис. дол. Вища освіта дуже дорога, тому часто запрошують спеціалістів з інших країн. І клімат там не дуже нашим людям підходить. Для нас -тамтешнє сонце дуже активне
Ответ дляAnastasiya-f052
Дякую, цікаво. Мені саме ці речі і не знабляться. А щось про клімат казала?
Здебільшого, що дорого все, що не місцеве. І житло дуже дороге.
Ми зараз в Словаччині, то колись може якусь іпотеку візьмемо. А там величезні обмеження і по віку, і по заробітку....
Anastasiya-f052• 18 ноября 2023
Ответ дляowl62
Ого, нічого собі 5тис. дол за візу. І це ж сама людина платить, як я розумію, не роботодавець?
Ответ дляИрина-bbd0
Ну это же чудо чудесное.когда вот такие вот ’искренние украинки’ тут во всех темах учат как украинцам правильно кацапне сдаваться!
Вдруг кто не в курсе и не следит за персонажами ’украинскими’))))
С любовью к Украине!))))
Я вибачаюсь, але ж наче в Європі безкоштовне навчання на мові країни? Власне, ми тому далі й не поїхали, бо виш за гроші не потягнемо - дорого. Що вона тут платила?
Anastasiya-f052• 18 ноября 2023
Ответ дляlith_oops
Мабуть залежить від країни, десь безкоштовне, десь дороге. Та й могла людина не вступити на безкоштовне і піти на платне.
Ответ дляfrumoasa17
Тобто для чоловіків 18-60 вибрати тільки одну функцію це захищати та гинути, без права на майбутнє, сім´ї, роботу, освіту?
Тільки математично орків більше в рази 3, а може і в 5. Ви давно були на кладовище. Знаєте що таке бачити хлопців 2000-х років народження там?
Це патова ситуація, яка наразі не має вирішення. (((( Я - за відкриті кордони, але ж вони не відкриті... І мене ніхто не питає...
Мене дійсно жахає, що якийсь умовний хлопчик, який поки що може виїхати, якщо залишиться, то може і світу не побачити.... Аби це мій хлопчик був, я б дуже була разгнівана. ((((
Але перемовини з росією не принесуть нічого. Це просто відкласти проблеми для дітей і онуків - і не факт, що кордони відкриють, до речі..
Нікого не засуджую, нічого не нав´язую.
Ответ дляСhanelKa
Детальніше - написали брехню
Тут і не таке фантазують
Щоб мати право подати заявку на отримання Спеціальної візи для громадян України (2022 Special Ukraine Visa), особа повинна:
-мати членів родини в Новій Зеландії, які мають право номінувати її
мати фізичну або юридичну особу в Новій Зеландії, яка може її спонсорувати.
-проживати в Україні станом на січень 2022 року, та
-бути у доброму здоров´ї та мати позитивну характеристику.
Ще є гостьові, робочі, туристичні візи звичайно як всюди
Тут і не таке фантазують
Може, щось помінялось, читала в інтернеті недавно
Ответ дляAnastasiya-f052
В ЄС на мові країни скрізь безкоштовне.
Можна вибрати платну англомовну школу, платну круту школу, але на мові країни у всьому ЄС безкоштовне навчання. В старшій школі і в виші, звісно, за умови вступу.
Anastasiya-f052• 18 ноября 2023
Ответ дляNorthface
Бедные наши люди, сколько они страдают, за что им это
Давным давно сама задаюсь етим вопросом. Увы, ответа так и нет
Ответ дляowl62
Моя співробітниця живе в Австралії 6 років
Я слідкую за її ФБ
В ковід - там була тюрьма, реальна
Ще (з поганого ) клімат і дика природа
З свого будинку вона знімала відео зміюки на її сходах вранці
Кожного ранку майже тиждень.
Павуки розміром на все бокове дзеркало в машині
А так, рівень життя високий
Всі прививки обовʼязкові
Всі правила жорсткі
Перельоти дорогі, де живеш, там і відпочиваєш
Футболка за 3 долари, там буде 30
Будинок вони купили. В кредит ось в цьому році
Я слідкую за її ФБ
В ковід - там була тюрьма, реальна
Ще (з поганого ) клімат і дика природа
Кожного ранку майже тиждень.
А так, рівень життя високий
Всі прививки обовʼязкові
Всі правила жорсткі
Футболка за 3 долари, там буде 30
Anastasiya-f052• 18 ноября 2023
Ответ дляlith_oops
В ЄС на мові країни скрізь безкоштовне.
То мабуть не вступила на безкоштовне людина.
Ответ дляMasterzoo
Мои близкие в Донецке и Крыму. Они все это время ждали Украину. Они пожилые люди. Но сейчас они просто хотят, чтобы всё закончилось. Думаю, что в Украине тоже все просто хотят окончания войны. Пусть даже с разделом.
Я тоже хочу чтобы война закончилась, чтобы люди просто жили, но в Украине конечно возвращаться не хочу
Anastasiya-f052• 18 ноября 2023
Ответ дляNorthface
Скорей бы
pamidoroff• 18 ноября 2023
«Весь план крупного наступления базировался на простых вещах: москаль видит «Брэдли», «Леопард» и убегает»
Примерно так и вышло, но русня бежит К технике НАТО.
Olenka_bum• 18 ноября 2023
Ответ дляЕленнн
..’ми всі презЕденти’.. колективна відповідальність, все правильно.
Ну да, ну да))) тільки він виїзний та його сім´я забезпечена пожиттєво. А ваша як?
Anastasiya-f052• 18 ноября 2023
Ответ дляpamidoroff
План конечно ’надежный, как швецарские часы’с
Ответ дляСоната любви
я могу ответить.
уже писала и не один раз.
напишу еще.
создать военные комиссии и ходить по всем домам.
для соцопроса всех категорий населения от 18 до 75, мужчины и женщины,. вне зависимости от наличия детей, хоть 10 детей. без разницы.
если человек проголосовал воевать любой ценой, сразу вручать ему повестку и отправлять воевать.
раз человек хочет воевать, его желание должно быть исполнено в тот же миг, хоть мужчина, хоть женщина
так же, в обязательном порядке, соцопрос для сбежавших заграницу.
если выбрал пункт воевать, сразу оповещать о немедленном возврате в Украину.
если человек в течение 3 дней не вернулся в страну, конфискация всего имущества, блокировка всех банковских счетов. ну и статус в розыске
если вернулся, при пересечении границы вручать повестку и на фронт.
раз человек добровольно выбрал пункт воевать и не останавливаться.
только в этом случае была бы справедливость продолжать войну теми, кто хочет воевать.
но я на 100 процентов уверена, что все те лицемеры, рассказывающие как нужно воевать, сразу бы проголосовали за заморозку
уже писала и не один раз.
напишу еще.
Я вибачаюсь, але забанила одну таку пані на фб, яка мені кричала, що всі мають воювати, до останньої краплі крові! Кажу: то йди воюй, хто тебе тримає? Або чоловіка? Нє, вони не можуть, в них дитина.
Бляха, у всіх дитина.....
Насправді я просто бухчу, бо вирішення цього питання в мене немає. Так, здаватись - не варіант, бо тоді замість зваритись швидко можна варитись довго, бо на росії людьске життя не варте нічого. Воювати - я особисто не готова, а якщо я не готова, як я можу інших людей закликати? Вони хіба повністю здорові, або дітей в них немає?
Я не знаю, що робити....
Хоча дуже хочеться принаймні скоротити зарплати тим довбикам у влади і ці гроші на фронт спрямувати... Хоча б так.
Бляха, у всіх дитина.....
Я не знаю, що робити....
Ответ дляAnastasiya-f052
Знаю майже з перших рук. Дочка співробітниці їздила туди 10 років назад на роботу- спеціальність аудит банківської справи і англійський, як рідний. За півроку заробила на 1-кімнатну квартиру в новобудові, в Києві. То це вона розповідала про дорожнечу, поганий клімат і що в Австралію нічого не можна ввезти з продуктів, навіть бутерброд
Ответ дляlith_oops
Так неможливо ж домовитись. (((( Аби було, але ж ні, так не вийде - як будь-які перемовини з терористами, не ведуть ні до чого.
На жаль, прості шляхи не працюють.
Но наши-то люди не террористы. Почему власть со своими же людьми договариваться не хочет?
Anastasiya-f052• 18 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Вибачте 🤷♀️
Нема за що вибатись.
То я так, побухтіти.
Наче і хочу поїхати, але й дуже боюсь. Мала дуже болісний для себе досвід у спробах переїхати один раз до Швейцарії, другий до Італії.
Крім того, під час третьої світової не буде безпечних місць у світі. Той сенсу ніби й не нема особливого.
То я так, побухтіти.
Anastasiya-f052• 18 ноября 2023
Ответ дляowl62
Дякую.
За десять років багато могло змінитись.