Чобітки kuoma, стопа у дитини 15 см, півроку назад була 14 см.
В ідеалі хотіла взяти на зиму з запасом +1.5 см, тобто устілка 16.5 см.
Але у виробника розміри ідуть або 16 см, або 16.8 см устілки. Яку вибрати?
Ніби 1.8 см це багато, а 1 см - ніби мало...
Alfa Coffee• 18 ноября 2023
Ответ дляbonny1
Просто если будут ботинки большие, ребёнок будет постоянно спотыкаться
Не буде, якщо добре зафіксована стопа ліпучками. А як люди ходять у кого широка стопа, на розмір більше, зазвичай, купують.
Alfa Coffee• 18 ноября 2023
Правильно Вам пишуть, поміряйте ще довжину стопи в шкарпетках і ввечері.
Alfa Coffee• 18 ноября 2023
Ответ дляDakha
Це модель без липучки, че чоботи по типу валянок
Тоді 16 гадаю, 0,5 см буде для руху стопи при ходьбі, інші 0,5 см на запас до кінця сезону.
Alfa Coffee• 18 ноября 2023
Суджу по собі, умене були уггі на 1,5 см більші, а вони вільні по стопі, я не змогла ходити, п´ятка не фіксується , нога ’гуляє’, спотикалась постійно, неможливо було.
Ответ дляNafffAnja
Знаю ті чобітки, собі подібні в кечуа брала
Устілку 24 на ногу 23, бо серединка пухка. Якщо реально є 15 і ні мм менше, то я б саме це взуття брала 16,8, бо 16 воно буде - як раз на зараз, ніяких +0,5 см запасу там нема.
То якби типу суперфітів, то так - 16 можна.
А що значить серединка пухка? У них хутро до речі невелике, а устілка взагалі без хутра, типу як войлочна, не знаю як сказати
Ответ дляDakha
Я знаю
Але воно «скрадує» півсм точно
Інше питання, якщо був різкий стрибок росту, то нога за зиму може взагалі не вирости.
Дивіться ще на повноту, на худу ногу може й забагато такий запас, а якщо підйом високий і повнота середня чи широка, то точно більший розмір варто брати
Але воно «скрадує» півсм точно