Даксо• 18 ноября 2023

Бавовна у Смоленську - "Бобри" працюють

Сьогодні вночі було атаковано авіазавод у Смоленську, де зокрема виробляють ракети Х-59. За даними ГУР 3 з 4 дронів потрапили в ціль.
LyudaT• 18 ноября 2023
Знову у всьому винні бобри

СОЛНЦА ЛУЧИК• 18 ноября 2023
Сумно, сумно аж за край...
Не дивись на мене, грай, музико, грай!
чир• 18 ноября 2023
В Московской области в ночь на 18 ноября подорвали эшелон с топливом.
Ирина-bbd0• 18 ноября 2023
Наши не смотря на всё срачедло.самые крутые котики !!!
Вчера приносила весть про бавовну в тамбове. Какие-то кокошники аж расстроились )))
автор Даксо • 18 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Звичайно розтроїлись, у них же в методиках написано розганяти зраду ’де бобри, на які збирали повернись живим’. Так ось, це ще стара новина:

“Бобер” успішно виконував задачі у Криму, на тимчасово окупованих територіях України і на військових об’єктах на ворожій території.

Читайте більше про Black Box у матеріалі на “Мілітарному”
Наприклад, поцілив у важливе підприємство ворожого військово-промислового комплексу – завод із виробництва електроніки для ракет типу Х-31, Х-35 та Х-59, які запускають із літаків тактичної авіації.

Також влучив у сховище, де росіяни зберігали ракетні частини до балістичних ракетних комплексів “Іскандер”.
LudaSHS• 18 ноября 2023
Вчора були- ще Севастополь
2 - Вибухи в Смоленську. Попередньо: знову три прильоти по Смоленському авіаційному заводу, де рашисти роблять ракети
LudaSHS• 18 ноября 2023
А ще частина воєнна в Курську горіла
Heksa• 18 ноября 2023
Чудові новини!
Цікаво, а є позитивні прийоми для накручування популярності і заохочення коментувати? Мають же ж бути.
Ирина_Б_• 18 ноября 2023
а где пруфы?