Паспортний стіл• 18 ноября 2023
Переживаю за майбутнє доньки, не хоче навчатись далі
Закінчила балакавра і я ледь виштовхала в магістратуру на заочку. Навчатись на хоче, на пари нічого не робила, ходить на роботу (Графік 5\2) каже що на вихідних хоче відпочити. Працює помічником керівника. Чи є в неї майбутнє без освіти? Керівні посади вона ж не зможе займати без магістратури
очки_ннадо• 18 ноября 2023
Так она уже закончила бакалавриат. Разве обязательно ей идти на магистратуру??
Паспортний стіл
• 18 ноября 2023
Ответ дляКарапулька
А кто вам сказал, что она хочет или может быть руководителем?
вона
Карапулька• 18 ноября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
вона
О, ну тогда сама и научится, если таки хочет. Ваши переживания ей не помогут
Аноним_1857• 18 ноября 2023
Так буває коли дітей впихують навчатися в ВУЗі котрий дитина не вибирала.
Паспортний стіл
• 18 ноября 2023
Ответ дляАноним_1857
вона вибирала, вчитись не хоче бо ледача
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Вся в маму, мама теж трольні теми гарно продумати не може
Паспортний стіл
• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
ви в порядку? в яку тему не зайду у вас всюди однакові коментарі
Пишу з калідору• 18 ноября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Ну то хай не вчиться. Вона ж вже повнолітня.
очки_ннадо• 18 ноября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
хіба ледача людина буде працювати, ще й 5/2? Та і освіту она вже певну отримала, нашо змушувати вже дорослу людину? Її життя, хай свма обирає шлях
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Бо у вас всюди однакові примітивні теми
Сіґеле-міґеле• 18 ноября 2023
Я вас можливо здивую, але півжиття на керівних посадах , вищої освіти взагалі не маю
Паспортний стіл
• 18 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
у компаніях? сео?
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
у компаніях? сео?
Там взагалі диплом не потрібен
Хомо_сапиенс• 18 ноября 2023
Я з бакалавром, заступник директора, директором зможу стати точно без магістратури, тут треба навчатися в компанії, сестра кинула навчання взагалі в штатах підтягнула мову, зараз в Києві має зп бл 1,5-2 тис дол, в сфері реклами
Хомо_сапиенс• 18 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
Подскажите, а бакалавр сейчас считается полным в/о?
На моїй роботі так вважають, також у нас можуть розглядати людей з незакінченою освітою і тих хто вчиться, бо диплом є у всіх, в талант до цієї професії ні. Магістратура то мабуть тільки вчителям, лікарям, я ще ні від кого не чула що підвищення не отримали із-за відсутності магістратури, навіть більше цінуються якісь курси що допоможуть професії
Карма хамелеона• 18 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
А яка у вас зараз керівна посада?
Майданщица• 18 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
Взагалі так, але в Україні його чомусь прирівнюють до неповної вищої освіти.
Хомо_сапиенс• 18 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
А яка у вас зараз керівна посада?
Я заступник директора в сфері торгівлі, мені 28 вчитися не планую далі, тільки курси
Братья Капли• 18 ноября 2023
Автор я бы на вашем месте гордилась дочкой, закончила универ, есть норм. работа, что еще вы хотите?
Паспортний стіл
• 18 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
це норм робота ?
Братья Капли• 18 ноября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
це норм робота ?
А какую в 22-23 вы считаете норм? Сидеть у родителей на шее?
Паспортний стіл
• 18 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
ну, наприклад, бути спеціалістом у чомусь. на помічника будь-який дурень піде
Хомо_сапиенс• 18 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
Многие из-за отсутствия опыта работают продавцами и т д, после универа
Братья Капли• 18 ноября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
на кого она учится?