Байрактарна• 18 ноября 2023
В цьому місяці отримала виплати як впо. Як їх повернути?
Доброго дня. Ситуація така. Були ВПО, разом з дітьми виїхали за кордон. В соцбес телефонувала, сказали написпти заяву і відправити їм на мейл. Все зробила, а в цьому місяці ще отримала виплати як впо. Як їх повернути? Тимчасовий захист в іншій країні вже маю
Артур Сергеевич• 18 ноября 2023
Вам необходимо в соц. защите узнать реквизиты минсоцполитики для возврата средств
Теща дочки• 18 ноября 2023
Ответ дляБайрактарна
А потім проблем не буде?
Думаю нет, вы же написали заявление
Подмигашка• 18 ноября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
А какую сумму сейчас дают,если не секрет?
2 взрослый, 3 дети, инвалиды, пенсия
Теща дочки• 18 ноября 2023
У меня знакомая написала заявление но деньги продолжают поступать каждый месяц, она их на всякий случай не снимает
Байрактарна
• 18 ноября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
2 тис на людину
Байрактарна
• 18 ноября 2023
Ответ дляТеща дочки
Дякую
Отчебучкина• 18 ноября 2023
Не будет проблем. Я получила за лишние 2 или 4 мес в проглом году. Никто не требовал вернуть
Байрактарна
• 18 ноября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Ви також писали відмову від впо?
Отчебучкина• 18 ноября 2023
Ответ дляБайрактарна
Ви також писали відмову від впо?
Ні не писала. Але мій регіон уже був звільнений від окупації, і виплат не мало бути. Його в списках на виплати не було
Мона_Лиса• 18 ноября 2023
Ответ дляТеща дочки
аналогично
почти год уже
Тирамісу на терасі• 18 ноября 2023
А памятаєте, як по шість (здається ) тисяч на почтаку війни вчителям прийшли. Пройшло більше року і їх заставили повернути.
Я б не хвилювалась, бо заява написана. Але і не витрачала б
Малая еще та• 18 ноября 2023
Капец. Налево и направо раздают те выплаты. А после января реально нуждающиеся не смогут их получить и неизвестно, где им жить теперь, не имея ни работы. ни дома
Ну що ви, мамо!• 20 ноября 2023
Думаю краще повернути, в собесі сказали можуть перевіряти після закінчення війни, кому виплати після повернення додому надходили.