Звожу з розуму• 18 ноября 2023
Тато помирає від лейкозу. Як не зійти з розуму?
Зараз в стаціонарі, при тямі, але вже погано думає,можливо через температуру. Гострий лейкоз і 61рік. Йому сказали лікарі що у нього перша стадія і це лікується, і він сподівається що ще буде щось робити вдома і не розуміє, що шансів дуже мало ( Я не можу про таке говорити , не знаю як далі існувати і все це винести. Я досі не усвідомлюю. Лише тиждень назад ми нічого цього не знали. Ці страшні коридори. У нього до того всього уражена печінка, високі показники. Як вони будуть робити хіміотерапію. У мене почались проблеми зі здоров´ям, сильніше ніж раніше проявляється ендометріоз. Відчуття, ніби от-от все станеться і мене винесуть разом з ним. Як жити? Як це пережити? Він бідненький так хватається за ті таблетки, він думає що вони йому допоможуть (( схуд. я не можу виплакатись нормально, все стоїть у грудях. До того всього мало коштів, ми бідні. Якщо скажуть дорогий препарат просто не зможу купити. Чому він? Чому хороша і добра людина, ніколи не був алкоголіком. Як не здуріти, люди? Вдома мама, з кожним дзвінком ридаємо разом. Я сподівалась, що гострий лейкоз можна перевести в хронічний, але це не так.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляТа прям багіня
Удалено администрацией...
От кого, от неё? У меня была одна тема такая. Я у вас лично не прошу ничего, и слава богу,соосвы с таким не сталкивались, когда только диагностика стоит бешеных денег. А потом они заканчиваются. Вы знаете сколько стоит шунтирование костного мозга? Да, мы бедные. Да, умирает. Вот так. Я ничего не могу с этим сделать. Говорили об одном, тему перекрутили и сверху ещё ((( ужас( люди...
Не вмію заміряти• 18 ноября 2023
Вы никогда не найдете ответ на свой вопрос почему он. Я тот же вопрос задаю много лет и от того еще горше. Только вот вашему папе хоть 61, и вы уже взрослая, а моей маме было 31 и я ребенок, который никому не нужен был. Диагноз был такой же у мамы
Nataliiazp• 18 ноября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Вы наплутали щось. Зазвичай, з 4ю стадією не оперують. Можливо, стадію вдалось поставити тільки після операції.
Не напутала, органы же разные бывают. Онко кишечника, не оперировать нельзя было, ещё и чудом сделали операцию так, что стому не пришлось выводить. 4 стадия уже была, как сказали врачи после операции печень вся в метастазах
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляВозрастная
Тобто лікарі збрехали йому, чи у нього дійсно перша стадія?
Не знаю, чи ділиться гостра форма на стадії. Хронічна входить в ремісію, гостра частіше ні.
Ліплю вареники• 18 ноября 2023
Автор, не знаю, що Вам порадити. Старайтесь разом з мамою і сестрами/братами (якщо такі є) мобілізувати усі сили, пошукати по знайомствах хороших лікарів, завідуючих лікарні і т.д. Тоді велика ймовірність кращого результату (лікування чи паліативу) або хоча б умовно-безкоштовного лікування. В мене самої тато від раку помер в 60, коли мені було всього 25. Було важко пережити. Але це був рак легень і йому та мамі одразу лікарі сказали, що ’Вам залишилось 4-6 міс’. Хоча прожив він від постановки діагнозу ще 1 рік. Навіть не знаю, що гірше: казати людині правду, чи замовчувати. Попереду буду дуже важко, тому підготуйте себе морально до цього. Подумайте, може є близькі люди, які можуть Вам трохи позичити грошей. Або можливо розгляньте варіант (якщо Ваша матір може доглядати за батьком) виїзду закордон хоча б на пів-року/рік, щоб заробити гроші.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляТреба ось так
Так может выживет ещё...а вы его уже того..
Того... Я не того его, как вы можете такое писать вообще?
Липка-прилипка• 18 ноября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
І якщо не потрібен якийсь коштовний таргетний препарат, то звичайна хімія забезпечується державою - ліки можна отримати в онкодиспансері. Якщо немає в місцевому, можна пошукати, де вони є безоплатні і там пройти хімію.
ликы,которое даёт держава,все подвальные.Мне Лялькин в институте рака сказал ’Хорошо,если это ещё будет Венгрия.Ну а что мы можем сделать?’
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляМуууумие
Стоп. Вы даже не знаете толком диагноз? И уже в припадках бьетесь?
Острый лейкоз.
Nataliiazp• 18 ноября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Вона не пише конкретно, що метастази в печінці. В її розумінні враження печінки - то може просто високі показники АЛТ і АСТ. Але їх можна знизити.
Может, написано непонятно. Показатели такие отлично поднимаются таблетками практически до уровня здорого человека, это тоже пройдено даже с метастазами
Муууумие• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Де работать, якщо мені потрібно бути з ним в стаціонарі? я поруч проживаю в хостелі, він постійно робить щось не те, що кажуть лікарі, до мене огризається як зазвичай, хоча я все це розрулювала, шукала лікарів поставити діагноз, все вирішую. Він в поганій свідомості, мені потрібно постійно за ним наглядати, спілкуватись з лікарями, ми в іншому місті за 200км.
Автор, в какой вид лейкоза? Там и правда, очень агрессивных разновидностей немного.
Nataliiazp• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Вы в каком городе? В Днепре знаю есть экспериментальное лечение.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляДобра всем!
Автор, розумію , вам важко , але треба боротися . В якому ви місті? В мене подруга , як ВПО у Черкасах, в неї онко , каже там дуже гарний онко центр , лікується , майже безкоштовне все . Шукайте , на опускайте руки !
Так, ми тут. Але сталась дивна істрашна для мене ситуація з завідуючою. Нам порадили передати кістковий мозок на дослідження в іншу. лабораторію, щоб підтвердити діагноз, вона батька намовила що він може не витримати другої процедури, і вимотала нерви мені. Якщо вони так впевнені в своїй лабораторії,чого вона так кричала і намагалась принижувати? Хоча я підійшла до неї з цілком нормальним відношенням, не кричала, не грубила, як вона.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Хімія дуже дієва.В мене сусід помирав вже і нічого,в ремісіі.Одні хіміі,на пересадку грошей нема.В нього лімфобласний,теж температурив місяцями більше 40.
У нас не можна одні хімії, дуже високі показники печінки, він жовтий.
руки_Крюги• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
То ж фахівці,розберуться,запропонують схему.спочатку лікують печінку значить далі хімія.
Муууумие• 18 ноября 2023
Я к тому , что заранее не падайте в обморок. Вы же гуглили острые лейкозы у взрослых? Там у 70% ремиссия наступает. Ну, с чего вы взяли, что ваш случай прям смертельный? Вам нужно сейчас все контролировать, бороться, а вы сдаетесь. Нельзя так.
А я с Рио-де-Житомира!• 18 ноября 2023
Найдите контактного хорошего семейного врача, мы так делали со свекровью, многое можно брать электронные направления на обследования.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Причём тут Ваши проблемы со здоровьем?
Кто с отцом в больнице, кто координирует ситуацию и связь с врачами, если Вы с мамой рыдаете на телефоне?
Я хожу к отцу в больницу. На телефоне с ним. Я не поняла вопрос, объяснила же. Мне не пылать? А можно? С вашего разрешения????
Natalia505• 18 ноября 2023
Ви маєте взяти себе в руки автор. Ви маєте приймати заспокійливе якщо не справляєтесь і будь що налаштовуватись на лікування і одуження. Ви маєте підтримувати себе, висипайтесь і воюйте. Ви з татом йдіть до перемоги. Моя знайома така бідна аж синя. Я не знаю як вона лікувалась але було все, і ліки, і хімія. Виглядає гарно, зараз в ремісії. Ви маєте триматись і перемагати.
Я вам бажаю і вашому татові, всього доброго і одуження.
Хитрушка-чекушка• 18 ноября 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Что значит ’подвальные’?
Ответ дляЗвожу з розуму
Что такое пылать?
Так кто с ним в больнице? Кто разговаривает с врачами, выясняет все детали, варианты лечения?
У Вас много эмоций, сейчас они лишние
Nataliiazp• 18 ноября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Мне врачи сказали правду, но сказали лучше маме не говорить, чтоб сама боролась за жизнь.
И да, лечение дорогущее очень. Хорошо хоть возможность была его оплачивать.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Что такое пылать?
У Вас много эмоций, сейчас они лишние
Я уже ответила на ваш вопрос. Сутками сидеть в палате рядом никто не разрешит. Рыдать я буду уж точно не по вашему разрешению.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Вы узнавали по поводу мед.эвакуации?
Нет. Не знаю,что это. Но подозреваю то, чего я боюсь больше всего😭😭😭😭 Зачем вы это написали 😭😭
Липка-прилипка• 18 ноября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Что значит ’подвальные’?
То и значит,что воруют из бюджета и производят дрянь,которая не лечит.На коробке производитель Италия,штрих-код Венгрии,а на деле подвальная шняга.Помните,как с вакциной,которую клепали сыночки Богатырёвой?И дети умирали от неё.
Планшетница• 18 ноября 2023
Автор,як мені вас шкода
я навіть так не можу сказати про свого батька ,п’ є років 20 кожний день ,піднімає руку на маму ,сьогодні був жах ,бо захищала маму .
Бажаю вашому татові ремісії і радості вам обом і забути це як страшний сон.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Де їх заробити? Якщо у мене самої проблеми зі здоров´ям. Які є варіантм? У нас немає знайомих які позичать , нікого, мамині брати в росії,їм на нас з високої гори.
Млинець Мій• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ви занадто втомлені, маєте знайти сили і здраво мислити
Муууумие• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Там важен тип лейкоза.
’Лимфобластный. Составляет примерно 15-20% случаев. Подразделяется на два вида: В-форму с благоприятным прогнозом для трети взрослых и Т-форму с крайне тяжёлым течением и печальным исходом.
Миелобластный. Заболевание развивается во взрослом возрасте. Перспективы лечения оптимистичны: частичной ремиссии удаётся добиться для 80% больных, полное выздоровление наступает не менее чем у 20%’ (с)
Nataliiazp• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Почему не разрешит? Мы сидели, по очереди с отцом. Он днём, я ночью. Ещё и следила за всеми после операционными, их 3 было. Бегала ночью за медсёстрами и врачами, у одной сердце несколько раз останавливалось.