ЭтаваНиМожетБыть• 18 ноября 2023

Жах! Одягнула 5 річну дитину на зиму

11600 жах.І це все середній сегмент.А може навіть нижче середнього.Куртка,шапка,черевики і комбез.Ціни космос
Идууу--уууу блин• 18 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
Мои до 12 лет ходили в куртках coolclub из смика: покупала по акциям за смешные деньги; даже в морозы носили их на ХБ регланы и не мёрзли.
І моя носить,десять років
Хвігура мічти• 18 ноября 2023
Ответ дляMs. Скромность
А хто каже про б/у? Малому 9 років, куртка класна дуже тепла 2200, взуття 2800, шапка і рукавиці приблизно 400. Це я рахую середній ціновий сегмент. Половина від вашої суми.
Можна і на 50000 вдягнути, якщо так хочеться, але для чого тему створювати, якось не зрозуміло, Ви хотіли пожалітися чи похвалитись?
какую куртку брали?
те,кто пишет про ЗИМНИЕ Тимберленды-вы где их покупаете?(выше писали-по 1500грн...).. я имею в виде именно термо
Весёлая морковка• 18 ноября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так,а що робити?Дитина повинна бути в теплі.Б/у чоловік категорично проти
Колишній чоловік проти? То нехай більше дає)
Кринжова баба• 18 ноября 2023
В мене на два роки дитині ще більше тому що брала два комплекти одягу один ленне и один з зари склала пуховик штанці . Я вже не кажу про светри худі і кофтинки . Але то краще мовчати в тряплчку авторе , бо той в кого нема коштів тим читати важко що не в змозі одягнути так дитя ,?а тих в кого грошей більше поріже з вас що за дурня азагалі
Невидимка Майя• 18 ноября 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Рейма и викинг это ниже среднего? Ну ну
это типа я похвасталась..
ПочтальЁнша• 18 ноября 2023
вы думаете мы тоже такой фигней страдаем?
Барабан для дорослих• 18 ноября 2023
Next, Superfit, beezy - все нове
3000 грн рівно
То ви так вибирали і добагали
Пез Году Неделя• 18 ноября 2023
навiщо нам ця iнформацiя?...
Хвігура мічти• 18 ноября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Next, Superfit, beezy - все нове
3000 грн рівно
То ви так вибирали і добагали
а давайте с чеком или скринами) не верю..!
Не обижаюсь• 18 ноября 2023
Люди добрі, які одягають дітям ленне, пуховики і інше добро, навіщо ви ще й худі, кофти і светри купуєте? Ви їх під ленне і пуховики одягаєте? Коли моя дитина носила ленне, то крім фліски і простих колготок у неї на зиму більше нічого й не було. Та й зараз під термо лише фліска і звичайні лосіни. Бідні діти.
размахер• 18 ноября 2023
Ну я розумію куртки, ботинки нові бо росте дитина. Але де ви минулорічні шапки поділи? Голова ж так швидко не росте. Мій син вже років три одну шапку носить, якогось нашого виробника і нормальна не розтягнута, не полиняла…
Всім шампаньського• 18 ноября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ну то чоловік проти - чоловік заробив на нове. Чого Ви тужите?
Хоча особисто я дитину 4річну до 3000 тисяч одягла. 1600 з копійками комбез Чілдрен плейс, чобітки від старшої залишились (Демари, ну хай це ще грн 700), шапка і рукавички минулорічні ще норм (ну хай це ще 500).
размахер• 18 ноября 2023
Ответ дляКринжова баба
Та хоч і гроші є, не розумію, навіщо дитині купа одягу? Діти швидко ростуть, це викинуті кошти кожного сезону. Дві кофтини з головою вистачить - одну попрали, другу вдягли.
Зараз багато хто живе в Європі, можуть бачити, там дітей вдягають загалом в секонд, тому що не бачать сенсу витрачатися на один сезон. Особливо скандинави, а вони здебільшого мають гроші.
Кондуктор троллейбуса• 18 ноября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Значить хай більше заробляє. Скажіть слава Богу що у Вас є робота та житло, не гнівіть Бога
Кринжова баба• 18 ноября 2023
Ответ дляразмахер
Особисто. Купую просто тому що мені так хочеться . І це не бьє по кишені . І мені все рівно як там у Європі .
Новорічна пальма• 18 ноября 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Экко и ленне небось?
та ну,не вложились бы...только если обувь и куртка может...
Я_и_моя_собака• 18 ноября 2023
Так можно и в dior одевать, одевайте по средствам и все если вы считаете это дорого , я своих в Zara одеваю и обувь в Columbia заказала с инсайтов и вообще никаких проблем
Новорічна пальма• 18 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Мой 13 летний обошёлся в 6т. Куртка вулфскин 4000. Ботинки скетчерс 1500. Брала по скидкам в прошлом феврале. Шапка 400, купила вчера. Горнолыжные штаны билабонг новые , с биркой , до 100грн в секондне летом. Правда у него 180 рост и 44р ноги.
а как Вы с обувью угадываете?это моя самая большая проблема?не могу покупать ее заранее,растет скачками и сильно,вечно не угадываю,а сейчас оооочень накладно не угадывать(
Йосип_молодий• 18 ноября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Joiks куртка,черевики Viking,шапка эльфа,ну комбез reima
Ну так можно было всё гораздо дешевле найти. Если вы купили на 11600, значит они у вас есть и вы могли их потратить.
Ну ниче се• 18 ноября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Не жалітися?
Реально, якщо купуєш щось, то носити. В чому сенс теми?
Ну ниче се• 18 ноября 2023
Ответ дляНе против
Естественно, типичная советчица , теперь толи ноет толи понты
Понтове ниття
Барабан для дорослих• 18 ноября 2023
Ответ дляХвігура мічти
У що ви не вірите?
Комбез некст офіц сайт український 955 грн
Бізі шолом офіц сторінка в інсті 500 грн
Суперфіти нові у коробці в продавалці 1500
Хвігура мічти• 18 ноября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
У що ви не вірите?
думаю,у вас ребенок лет до 6-7..тогда-да,можно уложиться в сумму. у моего рост под 180.. и ножка 44 и еще растет..
Люблю кетчуп• 18 ноября 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Мне легче.. У него 44й. Взяла 45й. Если перерастет , то достанутся мужу или продам. За такую цену не жалко. Они сейчас в интертопе 3300
Йосип_молодий• 18 ноября 2023
Ответ дляОльга520
Нічого не робити. Є можливість значить купуєте. Чоловік проти б.у. значить заробляє на нове. Все логічно. І в чому суть теми не зрозуміло
Автор просто хотела похвастаться)))
Барабан для дорослих• 18 ноября 2023
Ответ дляХвігура мічти
До чого тут ваш «хлопчик»?

Тема ж про 5-річку
chueva.a• 18 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Мої вітання. Нам не світить купити одяг взагалі
Хлопчик чи дівчинка у Вас?
Чеширская кошечка• 18 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Я купила Ленне куптка+полукомбез 3200, шапка 460 грн, перчатки 2 пары по 129 грн и ботинки тутуби за 1500. Итого 5 тыс с небольшим. Ребенок Вашего возраста.
В мене вийшло приблизно так, але шапка з минулого року норм і рукавиці
БоХатая• 18 ноября 2023
Купила в некст і нм чудовий зимовий одяг і на значно меншу сумму
Чеширская кошечка• 18 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ага, в рейме холодно) но красивенькая. Но на нее цена неадекватная. Купи куртку, а под нее ещё дороже термобелье и флиски. Под обычный свитерок не оденешь....
Це ще дивлячись яка дитина
Моя виросла в реймі, вона активна