ЭтаваНиМожетБыть• 18 ноября 2023
Жах! Одягнула 5 річну дитину на зиму
11600 жах.І це все середній сегмент.А може навіть нижче середнього.Куртка,шапка,черевики і комбез.Ціни космос
Соня-сонятко• 18 ноября 2023
Ответ дляПишущаяся
Значит хорошо зарабатывает , чего плачете, что дорого ?
Я вши покупаете , значит есть деньги , у кого нет , те на секонде берут
Та вона не плаче. То вона так хвалиться, що у неї все добре, і чоловік добре заробляє, і взагалі життя в шоколаді.
Соня-сонятко• 18 ноября 2023
Ответ дляХвігура мічти
какую куртку брали?
те,кто пишет про ЗИМНИЕ Тимберленды-вы где их покупаете?(выше писали-по 1500грн...).. я имею в виде именно термо
На інсайтах можна піймати за таку ціну але це зазвичай маленькі розміри.
Соня-сонятко• 18 ноября 2023
Ответ дляразмахер
Ну я розумію куртки, ботинки нові бо росте дитина. Але де ви минулорічні шапки поділи? Голова ж так швидко не росте. Мій син вже років три одну шапку носить, якогось нашого виробника і нормальна не розтягнута, не полиняла…
Мабуть минулорічні за кольором не підходять до новий курток і комбінезонів.
Железобетон• 18 ноября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Це ще дивлячись яка дитина
Моя виросла в реймі, вона активна
Мой тоже активный, но именно рейма меня не зацепила... Именно подбор поддев достал( брала потом мембрану, но теплее.
Чеширская кошечка• 18 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Який саме підбір? Холодно - фліска, не дуже - хб
Інколи навіть жарко
Цей одяг підходить для активних дітей
Інколи навіть жарко
Цей одяг підходить для активних дітей
Железобетон• 18 ноября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Інколи навіть жарко
Цей одяг підходить для активних дітей
Інколи навіть жарко
Цей одяг підходить для активних дітей
Но шерсть не оденешь... Надо только синтетику, желательно. Чтоб не мокрый. А столько всего классного было шерстяного...)
Кондуктор автобуса• 18 ноября 2023
Тут местные миллионерши всегда советуют секонд - там бы вы потратили 1000 гривен, как они пишут все равно ребенок через полгода вырастит
дожену і ощасливлю• 18 ноября 2023
Вы сюда пофастать или как? Кто умной вас назовёт , что вы 5 летнего ребенка одеваете за 12 к и при этом плачетесь?)) значит есть возможность , тогда и не нойте. Сейчас можно нормально одеть ребёнка в 3-4 раза меньше вашей суммы . Мне зимняя одежда обошлась аж в 2 тыс грн 😄 куртка некст , сапоги superfit и штаны теплые children’s place , шапка с того года еще.
Кринжова баба• 18 ноября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Чето вы подвираете про две тысячи , суперфит стоят от двух только
Цікавий писочок• 18 ноября 2023
Сьогодні замовила малому штани, худі в кінці літа взяла в зарі по +- 300грн. Куртка зара, менше тисячі. Шапка є. Ще потрібно черевики, +-2000. Дуже дорого обходяться діти. Але здебільшого я продаю, те з чого виріс, то це покриває якусь частину витрат.
дожену і ощасливлю• 18 ноября 2023
Ответ дляКринжова баба
в стоке купила за 800 грн. Куртка 1000 грн
НуКаНаКа• 18 ноября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Люди добрі, які одягають дітям ленне, пуховики і інше добро, навіщо ви ще й худі, кофти і светри купуєте? Ви їх під ленне і пуховики одягаєте? Коли моя дитина носила ленне, то крім фліски і простих колготок у неї на зиму більше нічого й не було. Та й зараз під термо лише фліска і звичайні лосіни. Бідні діти.
Мені скоріше не зрозуміло навіщо під Ленне фліска. Лонгсліва цілком достатньо. Ну а худі, якщо ви не в курсі, є тонкі, без утеплення, чому би їх не носити?
@dres Odessa• 18 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ага, в рейме холодно) но красивенькая. Но на нее цена неадекватная. Купи куртку, а под нее ещё дороже термобелье и флиски. Под обычный свитерок не оденешь....
В Рейме есть пуховики, если ребенок мерзлячий. У меня мерзляк, уже второй пуховик Реймовский носит, очень теплый, можно даже сказать жаркий. Термо куртки Рейма как зимние не использую, это демисезон. Поэтому утверждать что Рейма кавно, то такое. Я не фанат Реймы, но пуховики именно отличные, термо не беру этой марки.
З царем в голові• 18 ноября 2023
@dres Odessa• 18 ноября 2023
Ответ дляSo_so
И я. Купила, простудила ребенка, к весне переросла (думала как деми пусть поносит) и продала. Красивая бесполезная вещь, про цену и не говорю.
Вы же по ребенку видите, что холодно. Пои чем тут марка. Есть на разный температурный режим у них куртки. В пуховике на три снежинки ни разу не замерз мой сын.
Кусман Сиру• 18 ноября 2023
Автор, то ви за дуже дорого закупились, в мене підліток, купувала літом на розпродажах, пуховик коламбіа 1500, ботинки ессо 1700, шапка сінсей 200, зимові джинси 500, термобілизна 400. Знайти на любий гаманець зараз можна
Кусман Сиру• 18 ноября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Я 11летку одела почти бесплатно)) Прошлогоднее продала, на максимальных скидках весной ещё всё купила.
Сама так завжди роблю
СМСница• 19 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Мої вітання. Нам не світить купити одяг взагалі
А що саме вам треба ?хлопчик чи дівчинка?
ОливьЕЖечка• 19 ноября 2023
Пальто в вайкики, свитерки и лосины в синсей, ботинки том м, шапка/снуд/перчатки на рынке итого 5500, по-моему норм цена, можно было и дешевле найти.
Чеширская кошечка• 19 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
А навіщо її вдягати, якщо це не практично
Бавовна• 19 ноября 2023
Ответ длякатик1
Когда распродажа начинается?
Понемногу уже сейчас. Потом в январе, потом февраль.
Надо искать и ловить.
Люблю качественную одежду и обувь - ищу и ловлю
Надо искать и ловить.
Бавовна• 19 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Шерсть детям редко заходит
Фокус-Покус• 20 ноября 2023
зимний костюм Лесси - 4000 грн (новый, в начале осени по акции)
зимние ботинки кожа (короткие для школы) - 400 грн (здесь в продавалке новые кто-то распродавал)
шапка и баф 500 грн
двое штанов с мехом 350+300 грн
батник 600 грн
перчатки 50 грн в Авроре
вот планирую для прогулки зимние дутики купить за 720 грн (ну может 1200 грн)
дочке 9 лет. Откуда у вас такие суммы.
шапка и баф 500 грн
двое штанов с мехом 350+300 грн
батник 600 грн
перчатки 50 грн в Авроре
дочке 9 лет. Откуда у вас такие суммы.
короткопамятна• 20 ноября 2023
Ответ дляКринжова баба
В мене на два роки дитині ще більше тому що брала два комплекти одягу один ленне и один з зари склала пуховик штанці . Я вже не кажу про светри худі і кофтинки . Але то краще мовчати в тряплчку авторе , бо той в кого нема коштів тим читати важко що не в змозі одягнути так дитя ,?а тих в кого грошей більше поріже з вас що за дурня азагалі
А куди ви в два роки то все носити будете?