Почекуха• 18 ноября 2023
Как живут те, у которых муж самый обычный?
Обычный работяга с зп 15 тысяч. Без вышки. С обычными интересами для таких людей?
Пургену мне• 19 ноября 2023
Ответ дляНезламна
Зазвичай роботяги заробляють більше чоловіків з освітою...
Ну це хіба в селі таке буває)
КошкинДом• 19 ноября 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Класс тема:))))
Автор думает что измеряется все деньгами, а зря.
Но и без денег жить тяжело
Джеральдина.• 19 ноября 2023
Так там и жёнушки такие же под стать, потому вполне довольны друг другом могут быть и жить не тужить
Незламна• 19 ноября 2023
Ответ дляПургену мне
Ну це хіба в селі таке буває)
Ви робили ремонт чи будували дім? Може тут знайдуться дружини сантехніків чи електриків, то напишуть вам.
Радикальная• 19 ноября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Без грошей щасливо? Не вірю
Я була і при грошах і потім втратили все через онко дитини а потім мами і довгу реабілітацію дитини.
Довелось мені покинути роботу, а чоловіку поміняти на набагато менше оплачувану, переїхати в гуртожиток з трьошки.
Якщо порівняти життя при грошах до лікарні - коли всі зайняті роботою, вдома майже немає, дитина батьків не бачить, ми один одного майже теж , але все матеріальне є.
І тепер, коли грошей впритик, але ми більше разом, проводимо час бо він є, дітям можемо приділити увагу, більше можемо спілкуватись.
Так, краще тепер. І реально щасливі. Інколи відчуття що то трапилось щоб зрозуміли цю різницю.
Мушля з Криму• 19 ноября 2023
Днепр. Производство. ЗП у рабочих 12000. В основном у всех 2е детей. На переработки за доплату мало кто остаётся,значит всё устраивает