Смайлик• 19 ноября 2023

Ви ходите на стендапи?

Атятя_тётя• 19 ноября 2023
Ні

Тріль підпільний• 19 ноября 2023
Ні, для мене це фігня. Хожу в кіно, театр та ресторани.
Брюнетка в Мармеладе• 19 ноября 2023
Ні. І на квартали теж ні. Примітивний гумор
Попельшка• 19 ноября 2023
Ні, не знаю жодного коміка, через якого я б вийшла з дому і потратила на нього час і гроші.
lenatash• 19 ноября 2023
Так, ходила на Антона Тимошенко в палац Україна, дивлюся на ютуб Підпільний стендап. Гарний гумор, мені подобається
Форс мажор• 19 ноября 2023
Мне стендапа вполне в жизни хватает.
Зяблик протестант• 19 ноября 2023
Нет, неинтересно. Больше люблю музыку и концерты
Бабця в мештах• 19 ноября 2023
Та ну. Смеяться после буквы Ж в слове лопата
Анонимба• 19 ноября 2023
Нет, не до стандапов хватает выше крыши стандапа главного, шоу и шоу каждый день

ГугелП@лАмался• 19 ноября 2023
Раз сходила з подругами, 40+, всі жарти нижче пояса. Мабуть я вже застара для такого гумору.
Донька 18р ходить, подобається, є свої улюблені стендапери
Добро с Кулаками• 19 ноября 2023
Ходила до війни. Зараз немає настрою відвідувати концерти чи стендапи.
Таня Kuzya• 19 ноября 2023
Дивлюсь Підпільний стенд-ап, єдиний клуб, в якому в більшості гумор і в цілому позиція мені ❤️
Вони роблять хороші сильні проекти - Кіноклуб, Загони, Розгони
Мій улюблений комік Сергій Ліпко

Зараз сезон сольних концертів
Була на виступах Ліпка, Тимошенка, Коломійця
Ще лежить квиток на Байдака на початку грудня
#Пойду_кгадалке• 19 ноября 2023
нет
осень харашо• 19 ноября 2023
Я 9 листопада ходила на моновиставу Бєднякова, мені дуже сподобалось. Це не зовсім стендап, там і юмор і трагедія
Наивная Хо• 19 ноября 2023
Та де..?
Он в фейсбуці наткнулась на пост Владзя-то плакала весь вечір
МариЧе• 19 ноября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Мені теж здається то більше для молоді, і там дійсно буває якісний гумор помножений на на наші гірки реалії.
Я не ходжу, та і не знаю чи є у нас стендапи. Але мені вистачає ютуб шортсів - постійно в спливають в рекомендаціях, дивлюся із задоволенням, там зазвичай найгостріші моменти
автор Смайлик • 19 ноября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Та де..?
Хто це?
Лапка• 19 ноября 2023
А що це таке?
Я відстала від життя.
120-120-120 (не худею)• 19 ноября 2023
Не мой формат вообще, я камеди, и такого поана видео не смотрю

Так точно!• 19 ноября 2023
Нет. Иногда смотрю на ютубе какие-нибудь стендап-сценки от резидентов Comedy Club. Но мне не настолько интересен этот жанр, чтобы идти на выступление
Шлях до зірок• 19 ноября 2023
Не розумію цього
Меряю от 0• 19 ноября 2023
Ходила один раз на Байдака, і те тільки тому що я його знаю особисто, так я більше по концертах
Наивная Хо• 19 ноября 2023
Ответ дляСмайлик
Хто це?
Комік наш